Emenike: "güzel Karşilaşma Oldu"

31.01.2015

Emenike: "güzel Karşilaşma Oldu"

Takımımızın Kardemir Karabükspor karşısında ikinci golünü kaydeden Emmanuel Emenike, güzel bir karşılaşmadan galip ayrıldıklarını belirttikten sonra kendisine destek verenlere teşekkür etti. 
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Emenike, “Bizim için gerçekten güzel karşılaşma oldu. Başkanımıza, hocamıza, takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bana güvenlerini kaybetmediler, her zaman cesaretlendirdiler. Ben onlara teker teker teşekkür ediyorum.   Aynı zamanda golü kutladım bununla ilgili konuşmak istiyorum. Golü eski takıma karşı attım. Onların adına, taraftarlar adına üzgünüm ama uzun süredir gol atamıyordum o nedenle golü kutladım” diye konuştu. 
 
 
Takım halinde iyi çalıştıklarını ifade eden Emmanuel Emenike, “Çok çalışıyoruz. Bir takımız ve takım halinde çalıyoruz. Tüm takım arkadaşlarım istediğim topları bana atabilmek için çalışıyorlar” ifadelerini kullandı. 
 

Emmanuel Emenike, “Aslında hiç değişmedim, aynı Emenike'ydim. Futbolun doğasında olan şey olduğunu düşünüyorum. Bazen işler istediğiniz gibi gitmez. Siz çok çalışırsınız ama işler kötü gidiyor gibi görünür. Sizin yapmanız gereken çalışmaya devam etmek, daha fazla çalışmak. Ben hep aynı Emenike'ydim” dedi.