Emenike: "milli Takimda Hocamla Hiçbir Sorun Yaşamadim"

09.09.2014

Emenike: "milli Takimda Hocamla Hiçbir Sorun Yaşamadim"

Nijeryalı futbolcumuz Emmanuel Emenike, son günlerde çıkan haberlerin aksine, Nijerya Milli Takım Teknik Direktörü Stephen Keshi ile aralarında hiçbir problem olmadığını söyledi.

 

Nijerya Milli Takım kampında bulunan Emmanuel Emenike, FB TV’nin sorularını telefonla yanıtladı. Milli takımdaki hocasıyla hiçbir problem yaşamadığını belirten Emenike, "Son günlerde Türk Basınında, Nijerya Milli Takım Teknik Direktörü ile problem yaşadığıma dair haberler çıkıyor. Böyle bir şey yok. Hocamla hiçbir sorun yaşamadım. Şu anda da onunla birlikteyim ve Güney Afrika ile oynayacağımız maçla ilgili konuşuyoruz. Beni, Güney Afrika maçını düşünerek Kongo maçında dinlendirdiğini düşünüyorum. Böyle haberlerin niye çıktığını anlamıyorum. Buna bir son vermeleri gerekiyor. Genç oyuncular için kötü bir durum bu. Tekrar ediyorum ne benim hocayla, ne de onun benle bir problemi var" dedi.

 

Emenike, bu hafta sonu oynayacağımız Trabzonspor maçı hakkında ise, "Geçen sene Trabzonspor’u deplasmanda mağlup etmiştik. Yine öyle olacağını düşünüyorum. Takımla birlikte çalışamıyorum ama eminim en iyi şekilde hazırlanıyorlardır. Güzel bir sonuçla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.