Emenike: "taraftarimiz İçin Elimden Gelen Her Şeyi Yapmaya Çalişacağim"

20.10.2013

Emenike: "taraftarimiz İçin Elimden Gelen Her Şeyi Yapmaya Çalişacağim"

Kayseri Erciyesspor maçında 90+5 dakikada attığı kafa golüyle Takımımıza 3 puanı getiren Emmanuel Emenike, taraftarların her zaman yanında olduğunu ve onlar için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacağını söyledi.

 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Nijeryalı golcü Emmanuel Emenike, Fermahçe forması altında ilk golünü attığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

Nijeryalı golcü, “Çok mutlu hissediyorum, çok çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum bana destek oldular. Gol atamadığım zamanlarda bile yanımdaydılar. Onlar için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışacağım. Benim için güzel bir hafta oldu. Milli takımda 2, bir golde bugün attım. Her şey harikaydı” dedi.

 

Son dakikada gelen galibiyet ile ilgilide Emenike, “Takım elinden gelenin iyisi yapıyor. Biliyorsunuz Kasımpaşa maçını da son anda kazandık. Düdük çalmadan hiçbir şey bitmiyor bizim için. Sahaya girdiğimde hedefim galibiyeti takıma getirmekti. Galibiyeti alacağımızı, kenarda otururken de düşünüyordum” diye konuştu.