Emre Belözoğlu: "inşallah Güzel Bir Kamp Olur"

10.01.2015

Emre Belözoğlu: "inşallah Güzel Bir Kamp Olur"

Kaptan Emre Belözoğlu, Antalya’da çok ciddi bir kamp sürecinin kendilerini beklediğini ve bunun içinde hocaların gerekli çalışmayı yaptıklarını ifade etti.


İkinci yarı hazırlıkları kapsamında bugün Antalya’ya giden Profesyonel Futbol Takımımızda Emre Belözoğlu, havalimanında Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu.


Çok yoğun eleştiriler altında ilk yarıyı lider bitirdiklerini söyleyen Kaptan,  “İyi bir ilk yarı oldu. Eleştiriler çok yoğun olsa da Takımımız ilk yarıyı lider bitirdi. İkinci yarı başlangıcı itibariyle 2 tane zor deplasmanımız var. Bu deplasmanlar içinde hazırlık adına iyi bir süre olduğunu düşünüyorum. Hocalarımız zaten gerekli çalışmaları yaptılar. Çok ciddi hazırlık kampı süreci olacak. Kupa maçı da eğer 20’sine kalırsa 10 günlük bir süreç. O maçlara kadar hazır hale geleceğimize inanıyorum. Zaten tatilin bir bölümünde aktif olarak dinlendik, çalıştık aynı zamanda. Herkes hemen hemen hazır gelmiş gibi görünüyor. Yarından itibaren testlerde başlayacak. İnşallah hepimiz için sakatsız, kazasız, güzel bir kamp olur” temennisinde bulundu.


Oynadıkları iyi futbol sayesinde son haftalardaki oynadıkları maçlardan galip ayrıldıklarını dile getiren Emre Belözoğlu, “Son 4-5 haftalık periyotta bence ligin en iyi futbol oynayan takımıydık. Zaten bunun da karşılığını aldık. İnanıyorum bunun devam etmesi gerekir. Bu anlamda iyi çalışıyoruz. Aranın girmesi bizim inşallah hızımızı kesmez, devam ettirir” dedi.


Emre sözlerini şu ifadelerle noktalandırdı: "Fenerbahçe’nin başarısında çok mutlu oluyoruz. Başarıda en mutlu olan insanlar biz isek, başarısızlıkta da en çok üzüntü çeken  kişiler, bizleriz. Bütün taraftarlarımızın bunu bilmesini isterim."