Emre Belözoğlu: "iyi Geçen Sezonu Taçlandirmak İstiyoruz"

21.05.2013

Emre Belözoğlu: "iyi Geçen Sezonu Taçlandirmak İstiyoruz"

Oyuncumuz Emre Belözoğlu, Trabzonspor ile zor bir final maçı oynayacaklarını ancak, iyi geçen sezonu kupa ile taçlandırmak istediklerini söyledi.

Fenerbahçemiz ile Trabzonspor arasında 22 Mayıs Çarşamba günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak 51. Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin basın toplantısı, Ankara Hilton Anadolu Salonu’nda yapıldı.

Öncelikli olarak 2 takım kaptanın söz aldığı basın toplantısında konuşan kaptanımız Emre Belözoğlu, “Zor bir maç olacak. İyi geçen sezonu taçlandırmak adına bizim için iyi bir fırsat. Zor bir mücadele bizi bekliyor. İnşallah istediğimiz sonucu alırız” dedi.

Ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Belözoğlu, “Sahada futbol oynamaya çalışan 2 takım olacak. Elimizden geldiğince takımımızın başarısı için mücadele edeceğiz. Taraftarlar takımlarının galip gelmesini isteyecektir.  Bu sadece bir oyundur. İnsanların kendi ailelerinden, kendi değerlerinden daha önemli değildir. Saha içinde kazanmak için her şeyi yapıp, kazanını tebrik edip, yenileni teselli edecek şekilde hazırladık kendimizi" diye konuştu.