Emre Belözoğlu: "önemli Olan Kazanarak Devam Etmek"

17.02.2013

Emre Belözoğlu: "önemli Olan Kazanarak Devam Etmek"

Oyuncumuz Emre Belözoğlu, Trabzonspor karşısında takım halinde iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Önemli olan şu an kazanarak devam etmek. Çok zorlu bir maçı kazandık" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Emre Belözoğlu, "Trabzonspor ve Fenerbahçe adına zorlu maçtı. İki takım da centilmence mücadele etti. Biz kaliteli ayaklarımızla sonuca erken gidebilirdik. Defans anlamında iyi bir görüntü sergiledik. Bu görüntüyü devam ettirirsek sadece Trabzonspor deplasmanında değil, tüm deplasmanlarda kazanırız. Önemli olan şu an kazanarak devam etmek. Çok zorlu bir maçı kazandık. Trabzonspor da elinden geleni yaptı. Takım arkadaşlarımı da tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu performansına yönelik sorulan soruya ise, "Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Fizik olarak hazır geldim. Bunun da farkı ortaya çıkmıştır. Bana söylenen sözlere teşekkür ediyorum. Biz daha şampiyonluk yolunun başındayız. Sezon sonuna kadar iyi bir performansla devam etmem gerekiyor. Profesyonel hayatta bugün yok. İnşallah önümüzdeki hafta da iyi oynarım" cevabını verdi.