En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

31.07.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

Yeni sezon formalarımızın 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde satışa çıkartılması sonrasında, bayramın 3. Günü futbolcularımız ilk kez yeni sezon formalarıyla taraftarımızla buluştu. Kaptanımız Emre Belözoğlu, yeni transferimiz Diego Ribas, Caner ve Sow’ un katılacağı, Şükrü Saracoğlu Stadyumu Maraton Fenerium Mağazası’nda gerçekleştirilen imza töreninde futbolcularımız taraftarlarımızın büyük beğenisini kazanan yeni sezon Fenerbahçe formalarını imzaladılar.
 
Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen taraftarımızın sabahın erken saatlerinden itibaren Fenerium Maraton Mağazası’nda uzun kuyruklar oluşturduğu imza töreninde renkli görüntüler yaşandı.
Bu etkinlik sezon boyunca diğer Fenerium mağazalarında da devam edecek olup, program ayrıca taraftarlarımızla paylaşılacaktır.
 
"En büyük sponsorumuz taraftarlarımız" sloganıyla yola çıkılan 2014 / 2015 sezonu öncesi bu ilk buluşmada futbolcularımızla bir araya gelerek yeni sezon formalarını imzalatan taraftarlarımız dünyanın dört bir yanından imza törenine katıldı.
 
Öte yandan imza töreni sırasında Fenerbahçemizin yeni transferi Deago Ribas da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
Diego Ribas, imza töreninde bulunmanın kendisine büyük keyfi verdiğini ifade ederek, “Benim için burada olmak büyük bir keyif. Taraftarımızla iç içe olmak büyük mutluluk. Bu organizasyon yılın devamında da taraftarımızla daha iyi iletişim kurmamıza da yardımcı olacak” diye konuştu. 
Diego, kendisine Fenerbahçe taraftarını nasıl bulduğu ile ilgili soruya ise “Ben Fenerbahçe taraftarının ne kadar harika olduğunu kamp sürecinde fark ettim. Böyle taraftarlarla birlikte olmak benim için büyük bir keyif." yanıtını verdi.
 
Oyuncumuz Moussa Sow, taraftarımızın bayramını kutlarken, Caner Erkin göğüs reklamı olmayan formayla mücadele edeceğimiz için duyduğu mutluluğu dile getirdi.
 
Daha önce saat 10.30-12.30 saatleri arasında olacağı duyurulan imza töreni, İmza töreni taraftarımızın yoğun ilgisi nedeniyle 13.00'e kadar uzatıldı. Ancak takımımızın Scheffield United takımı ile yapacağı karşılaşma için saat 15.00'te İngiltere'ye hareket edecek olması nedeniyle imza töreni sona erdi. İmza töreni sırasında belkeyen taraftarlarımızın mağdur olmamaları için ise Fenerium yetkilileri imza alamayan taraftarlarımıza  bir sonraki imza töreninde geçerli olmak üzere 'öncelik kartları" adı verilen kartlardan dağıttı.