En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

05.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

İkinci durak Suadiye Fenerium oldu

 

İlki Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton Fenerium Mağazası’nda düzenlenen organizasyonun ikinci ayağı, Suadiye Fenerium mağazasında gerçekleştirildi.Suadiye Fenerium mağazamızda Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları Mert Günok ve Alper Potuk,  taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı. 30 Temmuz Çarşamba günü Maraton Fenerium mağazasında sıraya girip zaman yetersizliği nedeniyle futbolcularımızdan imza alma şansı bulamayan taraftarlarımız, kendilerine verilen ’Öncelikli Hak’ kartlarını mağaza yetkililerine teslim ederek öncelikli olarak imza alma şansına sahip oldu.

 

Taraftarlar yine yoğun ilgi gösterdi

Taraftarlarımız organizasyona yine yoğun ilgi gösterdi ve mağaza önünde uzun kuyruklar oluştu. Formaları imzalatan taraftarlarımız futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

3. organizasyon Akasya AVM Fenerium’da

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ organizasyonlarının 3.’sü 6 Ağustos Çarşamba günü Akasya AVM Fenerium mağazamızda gerçekleştirilecek. Bu organizasyonda ise futbolcularımız Mehmet Topal ve Raul Meireles, 14.00-16.00 saatleri arasında yeni sezon formalarının imzası için bir kez daha taraftarlarımızla buluşacak.

 

Akasya Acıbadem AVM Fenerium: Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü 4. km. Çeçen Sok. 2. Kat Mağaza No: 562 Acıbadem / İSTANBUL


Mert Günok: "Bu haberlere anlam veremiyorum"

Futbolcularımızla taraftarlarımızı buluşturan forma imza organizasyonu sırasında, oyuncularımız Mert Günok ve Alper Potuk, basın mensuplarına açıklamalar yaptı ve onların sorularını da yanıtladı. Fenerbahçe’den ayrılacağı yolundaki haberleri yalanlayan ve bu haberlere anlam veremediğini söyleyen Mert Günok şunları söyledi:

 

"Bu sıcak havada buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Formalar bu sene geçen seneye göre çok daha güzel taraftarlarıma da teşekkür ediyoruz.

 

Topuk Yaylası’nda güzel bir kamp dönemi geçirdik. Hazırlık maçları devam ediyor. Bizim için ilk hedef olan Süper Kupa maçı için en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Hedefimiz önce Süper Kupa’yı almak sonra ligde şampiyonluğa ulaşmak.

 

Bu sene formalara göğüs reklamı alınmadı. En büyük sponsorumuz taraftarımız sloganıyla çıkarılan formalara çok yoğun bir ilgi olduğu bize de geliyor. Reklam olmayan formalara daha yoğun ilgi olacağını da bekliyoruz. Formalar da çok güzel bu açıdan da formalara rağbetin olacağını söylüyoruz.

 

Ayrıca taraftarımızla bu anlarda yakınlaşmak bizim de hoşumuza gidiyor. Bu tarz organizasyonlarla bulaşabiliyoruz onlarla.  Bu sene bunlar daha sıkı olacak. Çok hoşumuza gidiyor. Hiç sıkılmadan saatlerce burada imza verebiliriz.

 

Açıkçası transfer dönemlerinde, geçen sene de bu sene de ayrılmak istiyor tarzı haberler çıkıyor. Bunlara anlam veremiyorum. Kendi adıma verdiğim röportajlarda  benim böyle bir söylemim yok. Her röportajımda bu formayı ne kadar sevdiğimi söylüyorum. Yöneticilerimizle olsun hocamla olsun ayrılmak veya kiralanmak istenmeme dair bir görüşme olmadı. Benim en büyük hedefim sürekli oynamak ve 1. kaleci olmak. Bu haberler nasıl çıkıyor bilmiyor ama aslı astarı yok"

 


Alper Potuk: "Asıl hedefimiz resmi maçlar"

Takımdaki rekabet ortamının herkese faydasının olacağını söyleyen Alper Potuk, hazırlık maçlarındaki sonuçlar hakkında asıl hedeflerinin Süper Kupa ile başlayacak resmi maçlar olduğunu ifade etti. Alper ise şunları söyledi:"Ben de taraftarlara teşekkür ediyorum, bizler için geldikleri için. Yeni sezon formaları şu ana kadar giydiğimi en güzel formalar, giymeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Daha sonra güçlü takımlarla maçlar oynadık. Oynamaya da devam edeceğiz. Bu maçlarda eksiklerimizi görüp resmi maçlara iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.

 

Rekabet ortama her zaman için başarı getirmiştir ve bunun başarı getireceğine de inanıyorum. Diego’nun gelmesiyle de bu rekabet ortama artacak. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız

 

Yeni formalarla ilgili bizim de telefonlarımız susmuyor. Şehir dışında olanlar da bizlerden talep ediyor. Bu gidişle bir maaşımızı formaya vereceğiz. Yakınlarımızın akrabalarımızın forma talepleri var. Bu ilgiye layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

 

Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün eleştirilmesi çok normal. Biz her çıkığımız maçı kazanmalıyız. Bunları biliyoruz. Ama adı üstende bunlar hazırlık maçları. Bizim asıl hedefimiz Süper Kupa’yla başlayacak resmi maçlar. Resmi maçlara en iyi şekilde başlamak istiyoruz"