En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

19.09.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

En büyük sponsorumuz taraftarımız" sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

Fenerium imza günü organizasyonların 12.’si Düzce Merkez’ de yer alan Krempark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. İmza töreni öncesinde Krempark Alışveriş Merkezi yetkilisi Rahmi Osanmaz, oyuncularımıza plaket takdim etti.


Organizasyonda Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Mehmet Topuz ve Serdar Kesimal, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladılar.

 

Taraftarlardan yoğun ilgi
Diğer 11 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız bu imza gününe de yoğun ilgi gösterdi, mağaza içinde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.Taraftarlarımızın yoğun ilgisinden duydukları memnuniyeti ifade eden oyuncularımız, Takım menajerimiz Hasan Çetinkaya ve Fenerium Pazarlama Müdürü Tezcan Şaylı, şu ifadeleri kullandı:

 

Mehmet Topuz: "Yoğun ilgiden memnunuz. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızdalar. Maçlarda olsun, bu tür organizasyonlarda olsunlar, bizleri yalnız bırakmadılar.  4. yıldızı takarak, inşallah sezon sonunda taraftarlarımızı mutlu ederiz."


Serdar Kesimal: "Tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü görüyoruz. Sponsorsuz, sezonumuzda bizlere destek olan taraftarlarımıza teşekkür ederiz"


Takım menajerimiz Hasan Çetinkaya: "Çok etkileyici bir ortam. İnsan her gün Fenerbahçe’nin bir paçası olduğu için gurur duyuyor. Düzce, bizim ve başkanımız için özel yer. Topuk Yaylası Tesislerimiz burada ve biz sezona burada hazırlanıyoruz. Destanların hikayesi burada atılıyor. Bu sezonki formalarda harika. En büyük sponsorumuz, taraftarımız. Futbolcularımızla, taraftarlarımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu tür organizasyonlar devam edecek. Biz hep beraber büyük bir aileyiz. Bu insanlardan güç alıyoruz."


Fenerium Pazarlama Müdürü Tezcan Şaylı: "Taraftarlarımız imza organizasyonuna yine yoğun katılım gösterdi. Hepsine teşekkür ediyoruz. İmza organizasyonları devam edecek. Ülkemizin farklı şehirlerinde olmaya devam edeceğiz. Bu tür organizasyonlarla, taraftarlarımızla futbolcularımızı buluşturuyoruz. İlgiden çok memnunuz. Tekrardan hepsine çok teşekkür ediyoruz."