En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

27.09.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

 “En büyük sponsorumuz taraftarımız” sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.


Fenerium imza günü organizasyonların 13.’sü Sakarya Ada AVM Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. Kalecimiz Erten Ersu ile futbolcularımızdan Hasan Ali Kaldırım ve Hakan Çinemre taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladılar.


Taraftarlardan yoğun ilgi
Diğer 12 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız bu imza gününe de yoğun ilgi gösterdi. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.


İmza töreni öncesinde açıklamalar yapan oyuncularımız ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Hasan Ali Kaldırım: "Hedefimiz 4. yıldız"
Sakarya’da organize edilen imza gününde taraftarlarımızla buluşuyoruz. Bu sezon çok önemli, hedef 4. yıldız. Geçtiğimiz yılı şampiyonlukla tamamladık ve artık rakiplerimiz bize karşı daha istekli olacaklar. Onlarda şampiyon olmak istedikleri için bu sezon daha zor geçecek. İmza günde taraftarlarımızla beraber oluyoruz. Taraftarlarımıza da teşekkür ederim. Forma alarak, kulübümüze ve bize yardımcı oluyorlar.


Akhisar Belediyespor ligde  lider durumda. Son senelere baktığımız zaman kendini geliştiren üzerine koyan bir takım. Akhisar Belediyespor ile Torku Konyaspor maçlarını kazanarak, milli maç arasına 6 puanla girmek istiyoruz.


Geçen sezon çok forma şansı bulamadım. Caner iyi performans sergiledi. Çalışmayı bırakmıyorum. Şans geldiği zaman bunu iyi değerlendireceğimi düşünüyorum.


Erten Ersu: "Fenerbahçe’nin en büyük gücü taraftarı"
Fenerbahçe’nin en büyük gücü taraftarı. Desteklerini esirgemediler. Sezon sonundan 4 yıldızı takarak onları mutlu ederiz inşallah. Önümüzde Akhisar Belediyespor maçı var. Yolumuza en iyi şekilde devam etmek istiyoruz. Her sene çok güzel formalar üretiliyor. Özelliklede kaleci formaları. Formaların hepsi ayrı ayrı güzel. Taraftarlarımızın bize destek olmalarını istiyoruz.


Volkan ve Mert ağabey ile çalışmak beni çok geliştiriyor. Onları izliyorum ve bir şeyler kapmak istiyorum. Onlar gibi kendimi ispatlayıp Fenerbahçe’ye katkı vermek isterim.
 


Hakan Çinemre: "Reklamsız yeni sezon formaları çok güzel"
Öncelikle buraya gelen taraftarlara teşekkür ederiz. En büyük destekçimiz taraftarlar. Her maç bizim için önemli. 4. Yıldızı alırsak ne mutlu bize. Reklamsız yeni sezon formaları çok güzel. Ağabeylerimden bir şeyler kapmaya çalışıyorum. İsmail hocam sağolsun bizlere destek veriyor.