En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

09.10.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.


14. randevu Kıbrıs Lefkoşa Fenerium Mağazası’ndaydı


Fenerium imza günü organizasyonlarının 14.’sü Kıbrıs Lefkoşa Fenerium Mağazası’nda gerçekleştirildi. Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım'ın da yer aldığı aldığı organizasyonda Profesyonel Futbol Takımımızın kaptanlarından Emre Belözoğlu ve oyuncularımızdan Selçuk Şahin, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.


Kıbrıslı taraftarlardan yoğun ilgi


Taraftarlarımız Lefkoşa’daki imza gününe de yoğun ilgi gösterdi, mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.


"Başkanımızın KKTC’de projeleri var"


İmza organizasyonundan önce her iki oyuncu da kısa açıklamalar yaptı. Emre Belözoğlu, "İlk defa Yavru Vatana geliyorum. Kardeşlerimizle burada bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Başkanımızın yönetimimizin Yavru Vatan ile ilgili planları var" derken, Selçuk Şahin, "Burada olmaktan çok mutluyum. Bizim için çok yoğun bir gün oldu. 6-7 saattir buradayız ve çok yoğun bir ilgi var. Başkanımızın KKTC’de bazı projeleri var. Burada da en büyük destekçimiz taraftarlarımız olacaktır" ifadelerini kullandı.