"en Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz"

15.11.2014

"en Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz"

"En büyük sponsorumuz taraftarımız" sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.


16. Randevu Ankara Panora Fenerium Mağazası’ndaydı
Fenerium imza günü organizasyonlarının 16.’si Ankara Panora Alışveriş Merkezi'ndeki Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Diego Ribas, Egemen Korkmaz ve Hakan Çinemre taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı. İmza gününde İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ile Fenerium Pazarlama Müdürü Tezcan Şaylı da hazır bulundu.


Ankaralı Taraftarlarımızdan Yoğun İlgi
Taraftarlarımız Ankara’daki imza gününe yoğun ilgi gösterdi. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.


Oyuncularımız da Ankara’da olmaktan dolayı çok memnun oldukları belirterek, ilginin her yerde olduğu gibi Ankara’da da üst düzeyde olduğunu ifade ettiler.


İmza organizasyonu sonrası Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör İsmail Kartal ve futbolculardan Diego Ribas, Egemen Korkmaz ile Hakan Çinemre, Ankara İncek Tesisleri'nde düzenlenecek "Hedef 1 Milyon Üye" organizasyonuna katılacak.