En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

06.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

Üçüncü randevu Akasya Acıbadem AVM Fenerium’daydı

 

İlki Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton Fenerium Mağazası’nda, ikincisi Suadiye Fenerium Mağazası’nda gerçekleştirilen organizasyonun  3.’sü Akasya Acıbadem AVM Fenerium Mağazası’nda yapıldı. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları Mehmet Topal ve Raul Meireles, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı. Zaman yetersizliği nedeniyle önceki organizasyonlarda futbolcularımızdan imza alma şansı bulamayan taraftarlarımız, kendilerine verilen ’Öncelikli Hak’ kartlarını mağaza yetkililerine teslim ederek öncelikli olarak imza alma şansına sahip oldu.


Taraftarlar yine yoğun ilgi gösterdi.

Taraftarlarımız organizasyona yine yoğun ilgi gösterdi ve saatler kala alışveriş merkezinin içindeki Fenerium mağazasının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.Mehmet Topal: "Hazırlık maçları ölçü değil"

Oyuncularımız Mehmet Topal ve Raul Meireeles imza töreni öncesinde basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

 

Mehmet Topal, organizasyon şu açıklamayı yaptı:"Burada olmaktan çok mutluyuz. Yeni formalarımızla taraftarımızla buluştuk. İnşallah keyifli bir zaman geçireceğiz. Taraftarımızla birlikte olacağımız için çok mutluyuz."

 

Mehmet Topal, basın mensuplarının soruları üzerine ise şunları söyledi:

 

"Hazırlık maçlarında mağlubiyet aldık. Hazırlık maçlarında böyle sonuçlar olabiliyor. Hazırlık maçları da olsa Fenerbahçe her zaman kazanmak için sahaya çıkar. Ancak bu bir ölçüt değil. Eleştirileri olumlu yönde almak gerekiyor. Hazır olmamız için 1-2 aya ihtiyacımız var. Şu anda yüzde 70-80 hazır durumdayız.

 

Ülke futbolunda taraftar sorunun aşmak gerekiyor. Çok büyük kavgalar yaşanabiliyor. Soma yararına yapılan maçlarda taraftarlar bir örnek olur. Geçmişte taraftarların yaşadığı sorunlar bir son bulur. Soma yararına yapılan organizasyon çok önemli. Onların yaralarını biraz da olsun sarmak istiyoruz. Bu onların yaralarını sarmaz ama yardımcı olur diye düşünüyorum.

 

Eski hocamdan böyle şeyler duymak beni çok mutlu etti. Şu anda bulunduğum konum için onun da katkısı var. Ben her zaman kendimi geliştirmek istiyorum."


Meireles: "Ailelerini kaybetmiş insanlara yardımcı olacağız"

Raul Merieles ise imza töreni öncesinde şunları söyledi:

 

"Taraftarımızla burada birlikte çok güzel zaman geçireceğimize inanıyorum. Burada olmaktan, onları görmekten çok mutluyum"Raul Meireles, soruları ise şöyle yanıtladı:

 

"Eski arkadaşlarıma karşı oynayacağım için mutluyum. Chelsea gibi bir takımla hazırlık maçı yapmak hem bizim hem de onlar açısından iyi. İki tarafın da birbirlerinin gücünü görmek adına önemli.

 

Soma yararına yapılacak turnuvaların olması gerçekten güzel. Bir şekilde ailelerini kaybetmiş insanlara yardımcı oluyoruz .Chelsea, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin bir araya gelmesi ve Fenerbahçe Beşiktaş taraftarlarının bir arada olması çok iyi olacak.

 

Aslında söyleyebileceğimiz çok fazla bir şey yok. Federasyon ne karar verirse biz yabancılar olarak ona uyacağız. Biz bütün yabancılar Fenerbahçe’ye en üst seviye çıkartmak için uğraşacağız"