En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

11.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

Dördüncü randevu Metro City AVM Fenerium’daydı

 

Fenerium imza günü organizasyonlarının 4.’sü Levent Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan Metro City AVM Fenerium mağazasında yapıldı. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Bekir İrtegün ve Pierre Webo taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.

 

Taraftarlardan yoğun ilgi

Diğer 3 organizasyonda olduğu gibi Taraftarlarımız Levent’te imza gününe de yoğun ilgi gösterdi ve saatler kala alışveriş merkezinin içindeki Fenerium mağazasının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Bekir İrtegün: "Sıkıntılı zamanlarda kenetlenebilen bir camiayız"

İmza gününde Bekir ve Webo basın mensuplarına açıklamalar yapıp soruları da yanıtladı. Bekir şunları söyledi:

 

"Bu sene güzel bir organizasyon yapılıyor. Belli aralıklarla belli yerlerde taraftarlarımızla buluşuyoruz. Burada olmaktan çok mutluyum. Buraya gelen insanların yüzlerindeki mutluluk bizi mutlu ediyor.

 

Fenerbahçe camiası taraftarıyla birlikte bütünleşebilen bir camia. Biz bunları hep hissettik. Bunu şu anda da hissediyoruz. En büyük sponsorumuz taraftarımız sloganı ile yola çıktık. Bu bizi mutlu ediyor. Çünkü kulübüne bu kadar bağlı olan taraftarımızı bize gösteriyor. Bizim onlara karşı görevlerimiz de onların bu davranışı nedeniyle artıyor.

 

Sezon için çok uzun olmasa da belli bir süremiz var. Bazı sıkıntılarımız var ama onları halledebiliriz. Sıkıntılı zamanda birbirine kenetlenen bir camia ve takımız. Biz kalan sürede işimize bakıp elimizden gelen ne varsa aynı şekilde devam edip lige en iyi şekilde hazır olacağız.

 

Bazı kesimler bizi bölmeye çalışmasınlar. Çünkü bizim en büyük özelliğimiz zor günde bütünleşip yola baş koymamız oluyor"

 

Webo: "Bu ailenin parçalarıyla olmak bizi mutlu ediyor"

Webo ise şunları söyledi:

"Taraftarımızla olmaktan dolayı çok büyük gurur duyuyoruz. Onlara daha yakın olma fırsatı buluyoruz. Biz büyük bir aileyiz ve o ailenin parçalarıyla olmak bizi mutlu ediyor.Taraftarımızın bizim için önemi yadsınamaz.Böyle organizasyonlarda formamıza da reklam olmayan bir yılda bize gösterdikleri destek çok büyük"