En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

14.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

Beşinci randevu İçerenköy Outlet Fenerium’daydı
Fenerium imza günü organizasyonlarının 5.’si İçerenköy Kayışdağı Caddesi üzerinde yer alan İçerenköy Outlet Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Selçuk Şahin ile Michal Kadlec taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.

 

Taraftarlardan yoğun ilgi
Diğer 4 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız İçerenköy’deki imza gününe de yoğun ilgi gösterdi ve Fenerium mağazasının önünde kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Selçuk Şahin: "Bu formayı giymek benim için gurur"
İmza gününde Selçuk Şahin ve Michal Kadlec soruları yanıtladı. Selçuk şunları söyledi:"Dün yaşanan acı kaybımızı dile getirmek istiyorum. Sayın Süleyman Seba’nın vefatı hepimizi üzmüştür. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum.

 

Bu imza törenleri oldukça ilgi görüyor. Taraftarımızla buluşmak bizim için güzel. Bugün onlarla birlikte olacağız. Her zaman yanımızdalar ve bunu da hissediyorlar.Buraya gelmek başlı başına bir başarı. Bu kadar uzun süre bu formayı giymek benim için gurur. 12. yılıma girdim umarım burada da futbolu bırakırım.Oyuncu karakteri biraz daha ön plana çıkıyor. Davranışlarınız, yaptığınız katkılar ortaya çıkıyor. Oyunculukta belli bir noktaya kadar, saha içindeki duruşunuzun önemli olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar bir sorun yaşamadım, umarım burada da futbolu bırakırım.Oyuncu grubunun dışında kaynaklanan bir durum. Bazı kesimler bunu böyle görmeseler de bizim bir hocayı götürüp getirebilecek bir gücümüz yok. Buna Başkanımız ve yönetim kurulu verir. Ersun Yanal ile bir şampiyonluk yaşadık, onun olmaması uygun görüldü. İsmail hoca getirildi. Bizim için bir ağabey gibidir, kendisiyle yeni başarılar elde edebileceğimize inanıyorum. Biz oyuncu grubu olarak her zaman yanında olacağız."

 

Michal Kadlec: "Hedefimiz, 4. yıldız"
Michal Kadlec ise şu ifadeleri kullandı: "Süleyman Seba’nın vefatı Türk sporunun acı bir kaybı, Beşiktaş’ın bu kaybı için üzgünüz.Güzel organizasyonlar, takımımızla ve taraftarımızla bir bütünlük sağlıyoruz. Böyle organizasyonlar gerçekten çok güzel. Umarım her sezon öncesi bu organizasyonlar devam eder.İsmail hoca düzgün karakterli, bizim ağabeyimiz gibi olan bir isim. Bizi çok iyi şekilde çalıştıracak. Bizim hedefimiz 4. yıldızı bu formaya takmak.Her sene kuralda bir değişiklik oluyor. Bu sene buna takılmadan herkes şans bulmak isteyecektir. Bizim istediğimiz bu sene şampiyon olmak."