En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

21.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

Altıncı randevu Akmerkez Fenerium’daydı

 

Fenerium imza günü organizasyonlarının 6’ncısı Etiler Akmerkez Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Emmanuel Emenike ve Hasan Ali Kaldırım, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.

 

Taraftarlardan yoğun ilgi

 

Diğer 5 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız Akmerkez’deki imza gününe de yoğun ilgi gösterdi ve Fenerium mağazasının önünde kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

İmza töreni öncesi futbolcularımız açıklamalar yaptı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Hasan Ali Kaldırım: "Taraftarlarımızla beraber olmaktan mutluyuz"

 

Hasan Ali Kaldırım organizasyon için, "Taraftarlarımızla beraber olmaktan çok mutluyum. Bunlar birlik beraberlik açısından çok önemli. Bu yıl taraftarlarımızın desteğini forma satışlarında daha çok görüyoruz. En büyük sponsorumuz taraftarımız. Maçlarda da büyük destek veriyorlar. Yoğun bir şekilde buraya geldikleri için teşekkür ediyoruz. Burada olmaktan mutluyuz" dedi.

 

Hasan Ali Kaldırım: "Lige kupayla başlamak istiyoruz"

 

Hasan Ali Süper Kupa maçıyla ilgili olarak ise "Öncelikle Süper Kupa’yı 2 senedir rakibimize kaptırdık. Bu sene kesinlikle kupayı kazanmak istiyoruz. Lige kupayla başlamak istiyoruz. Bu maçın gelirinin Soma’ya bağışlanacağı için de son derece mutluyuz. Böyle bir maç ve bizim mücadelemizle Soma’da hayatını kaybedenlerin ailelerine ufak da olsa bir katkıda bulunacağız" dedi.

 

Emenike: "Taraftarlara teşekkür ederim"

 

Emenike "Bugün gerçekten güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Bugün buraya gelen, bizlerle olan taraftarlarımıza da teşekkür ederim" diyerek sözlerine başladı.

 

Emenike: "Hazır geldim"

 

Artan performansıyla ilgili olarak ise Emenike,  "Son dönemde iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Son 2 karşılaşmada da iyi bir performans ortaya koydum. Dünya Kupası’nda oynadıktan sonra buraya hazır geldim, çalışmalarımı sürdürdüm, katkıyı sürdürmek için ekstra çalışmalar yaptım. Geçen yıl Rusya’dan geldiğim için uyum sorunu yaşamıştım. Bu sezon onu da yaşamayarak performansını ortaya koyuyorum" ifadelerini kullandı

 

Emenike: "İsmail Hoca için her şeyi yapmaya hazırım"

 

Yeni Teknik Direktörümüz İsmail Kartal hakkında ise Emenike, "Daha önce Fenerbahçe’ye geldiğimde İsmail Hoca buradaydı, tekrar katıldım o yine buradaydı. Şimdi teknik direktörümüz oldu. Çok iyi bir hoca. Birlikte büyük başarılara imza atacağımız için mutluyum. Kendisiyle iyi bir ilişkimiz var. Onun, taraftarlarımız ve kulübümüz için her şeyi yapmaya hazırım" diye konuştu.


Emenike: "Günden güne daha iyi hale geliyoruz"

 

Süper Kupa maçıyla ilgili olarak ise Emenike, "Takımımız günden güne daha iyi hale geliyor. Her gün daha iyi çalışıyoruz. Ben bunu çalışan arkadaşlarımın gözlerinden görüyorum. O maçta da en iyisini sahaya koyacağız, Günden güne daha iyi oluyoruz ve o maça kadar daha da iyi olacağız. Bu maçla Soma’da hayatını  kaybeden insanların ailelerine yardım edilecek olması, böyle bir karışılaşma çok güzel. Biz onların yanındayız, yardım etmek istiyoruz. Bu Süper Kupa maçının da böyle bir anlamı olması bizim için mutluluk verici. Bu maçta benim yapacağım sadece elimden gelenin en iyisin ortaya koymak olacak. Kişiler önemli değil, takımın başarı önemli. Tüm arkadaşlarımın ne yapacağı önemli.Tüm takım arkadaşlarımla birlikte güzel bir mücadele ortaya koyarak kazanmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.