En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

22.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

Fenerium imza günü organizasyonlarının 7’ncisi Marmara Park Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Dirk Kuyt ve Serdar Kesimal, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.


Taraftarlarımızın uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününde; her iki futbolcumuz da yeni sezon formalarını imzalayarak, taraftarlarla fotoğraf da çektirdiler.


İmza töreninin ardından her iki oyuncumuz da basın mensuplarını sorularını yanıtladı.


Serdar Kesimal: “Harika bir ilgi söz konusu”
İlk olarak söz alan oyuncumuz Serdar Kesimal, yeni sezon formalarına gösterilen ilgiden ve 4.yıldız hedefinden şu şekilde bahsetti:
Öncelikle ben bizi yalnız bırakmayan bütün taraftarlarımıza teşekkür ederim. Bizden önce düzenlenen bu imza günlerinde de yoğunluk vardı. Herkese teşekkürler. Hedeflerimize gelince, tabi bu sene 4.yıldızı ilk takan takım olmak için çalışıyoruz. Takım içinde iyi bir hava var ve biz iyi bir takımız.  İnşallah sezon sonunda bu hedefe ulaşacağız.”


Dirk Kuyt: “4.yıldız için sonuna kadar savaşacağız”
Sözlerine ilk olarak taraftarlarımızın gösterdiği yoğun ilginin kendisini mutlu ettiğini söyleyerek başlayan Dirk Kuyt, “Böyle özel bir ortamı taraftarlarla paylaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Sadece oyuncular için değil, taraftarlar için de yeni sezon formaları heyecan verici. Kendi adıma 3 formayı da çok beğendim. Bence herkes bu formalardan dolayı heyecan duyuyor. Olimpiakos maçının ardından çocuklarıma çubuklu formamı verdim ve çok mutlu oldular. Şimdi de benden yeni formalar istiyorlar.  Yeni sezon için de heyecan doluyum. Pazartesi günü Galatasaray ile bir maçımız var ve sezonu bu maçla açıyoruz. Yeni sezon için sabırsızlanıyorum. Herkes de biliyor ki  4.yıldız için sonuna kadar savaşacağız" diyerek 4.yıldız hedefinden de söz etti.


Dirk Kuyt: “Süper Kupa’yı kazanacağımıza inanıyoruz”
Galatasaray ile oynayacağımız Süper Kupa müsabakasını değerlendiren Dirk Kuyt, “Galatasaray maçı sezonun ilk resmi maçı olacak. Sezonun ilk kupası için oynayacağız. En büyük rakibimize karşı mücadele edeceğiz. Önemli bir karşılaşma olacak. 2 defa üst üste Süper Kupa’yı kaybettik fakat artık önümüzde yeni bir sezon ve maç var. Biz kazanacağımıza inanıyoruz ve kendimize güveniyoruz" dedi.


Serdar Kesimal: “Süper Kupa için elimizden geleni yapacağız”
Serdar Kesimal ise Galatasaray maçı hakkında, “Son iki sezonda finalde kaybettik. Artık bu kupayı almanın zamanı geldi ve bu yönde çalışıyoruz. Bir derbi maçı oynayacağız. Biz elimizden gelenin en iyisini yaparak, Süper Kupa’yı kazanmayı düşünüyoruz" şeklinde konuştu.


Serdar Kesimal: “İsmail Hocaya güveniyoruz”
Kesimal, yeni sezonun önemine dikkat çekerek, “Geçmiş geçmişte kaldı. Yeni bir sezona başlıyoruz. İsmail Hocamıza da güveniyoruz.  Takımı ve oyuncuları çok iyi tanıyan biri. Biz de beklentileri karşılaşmak için çalışıyoruz. Bu sezon benim için farklı bir yıl. İlk iki sezonda sakatlıklar yaşadım. Ancak dediğim gibi bu sezon benim için de önemli. Çok iyi olmak için mücadele edeceğim" açıklamasında bulundu.


Dirk Kuyt: “İsmail Hoca tecrübesi ve bilgisiyle örnek bir isim”
Son olarak Teknik Direktörümüz İsmail Kartal hakkındaki düşüncelerini paylaşan Hollandalı yıldız,"Yeni sezona yeni hoca ile başlıyoruz. Zorlu haftaları geride bıraktık. Biz İsmail Hocaya çok güveniyoruz. Bazı insanlar İsmail Hocanın yeterli tecrübeye sahip olmadığını söylüyor ama bence çok fazla tecrübesi var. Fenerbahçe’de uzun zamandır yardımcı antrenör olarak görev yaptı. Ben onun Fenerbahçe’ye teknik direktör olmak için doğru zamanda olduğunu düşünüyorum. Tüm tecrübesini takıma katacaktır. Son derece güveniyoruz ve başarılı olacağına inanıyoruz. İki haftadır takımın daha iyiye doğru gittiğini de söyleyebilirim. Olimpiakos ve Roma gibi Şampiyonlar Ligi düzeyinde mücadele eden takımlara karşı oynadığımız maçlarla da bunu ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.”diye konuştu.