En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

29.08.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

’En büyük sponsorumuz taraftarımız’ sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.

 

8. randevu Fenerium Alt Mağaza’daydı

 

Fenerium imza günü organizasyonlarının sekizincisi Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Recep Peker Caddesi tarafında bulunan Fenerium Alt Mağaza’da gerçekleştirildi. Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Gökhan Gönül ve Bruno Alves, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladı.

 

Taraftarlardan yoğun ilgi

 

Diğer 7 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız bu imza gününe de yoğun ilgi gösterdi, mağaza önü ve cadde üzerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.


Gökhan Gönül: "Sponsorsuz formayı daha çok beğendim"

 

İmza töreni öncesi futbolcularımız açıklamalar yaptı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Yeni formalarla ilgili olarak Gökhan Gönül, "Bu sene slogan gibi oldu, en büyük sponsorumuz taraftarımız diye. Sağ olsunlar bizi yalnız bırakmıyorlar. Aramızda daha iyi bir ilişki kuruyorlar ve takıma destek oluyorlar. Sponsorsuz formayı daha çok beğendim" dedi.

 

Gökhan Gönül: "Karabük maçı zor geçecek"

 

Galatasaray maçıyla ilgili olarak "Hazırlık döneminin son maçı olması, bir derbi olması ve ucunda kupa olması açısından önemliydi. Eksiklerimizi görmemiz açısından da önemliydi. Çok mutluyuz" diyen. Gökhan, hafta sonu oynayacağımız K.Karabük maçı hakkında ise "Dün akşam sonuna kadar mücadele ettiler, yazık oldu. Karabük zor bir maç olacak. Çok uzun süredir stadımızda maç kaybetmiyoruz. Taraftarlarımızla daha bir bütün oluyoruz. Ama kazanan inşallah biz oluruz" ifadelerini kullandı.

 

Gökhan Gönül: Sadece Galatasaray değil

 

Lig yarışı hakkında ise Gökhan Gönül,  "4. yıldızı takmak için Fenerbahçe camiası olarak elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Önemli bir şampiyonluk. Bizimle birlikte 4. Yıldızı kovalayan takım kadar, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da yarışta olacağını düşünüyorum. Önemli takviyeler yapan Anadolu takımlarının da bu sene şampiyon olacak takımı belirleyecek takımlar olacağını düşünüyorum. 4. Yıldızı takan ve bunu ilk kez yapan takım olmayı istiyoruz" dedi.

 

Gökhan Gönül: "Kimsenin arkasından iş çevirmedik"

 

Taraftarlara bir mesajı olup olmadığı sorulduğunda ise Gökhan, "Taraftarlarımıza mesajım; son dönemde araya sıkıntılı insanlar girip yönetim, taraftar ve futbolcular arasında sıkıntı varmış gibi göstermek istiyorlar. Fenerbahçe’yi her zaman destekleyen taraftarımızdan istediğim, bu tarz insanları aramıza sokmasınlar ve kriz çıkmasına engel olsunlar. Basının da yazdıkları kamuoyu oluşturuyor. Yazdıklarınıza daha önem gösterirseniz, yanlış anlaşılmaların önüne geçmiş olacağız. Taraftarımız bize destek olsunlar. Biz Fenerbahçe’nin başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Biz futbolcular arasında gruplaşma yok. Biz her zaman doğru-dürüst olduk, kimsenin arkasından iş çevirmedik. Sosyal medyadaki uydurma haberlere kulak asmasınlar. Birlik olmalıyız. 4. yıldız için bu sezona diri bir biçimde ve birlik olarak başlamalıyız. Biz taraftarımız olmadan bir hiçiz" şeklinde konuştu.

 

Bruno Alves: "Bu gibi birlikteliklerin iyi olduğunu düşünüyorum"

 

Yeni sezon formaları hakkında Bruno Alves "Bu sezonki yeni formalarımızı çok beğendim. Başarıda ve kulübün gelişmesi adına katkısı olacağını düşünüyorum. Bu gibi birlikteliklerin de iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu organizasyonlar taraftarla kulübü bir araya getirerek önemli katkılarda bulunuyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Bruno Alves: "Takım olarak hazırız"

 

K.Karabükspor maçı hakkında ise Alves, "Tüm oyuncu kadrosunun teker teker çok iyi çalıştığını düşünüyorum. Takım olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum. İlk maçımızda en iyiyi vermeye çalışarak maçımıza çıkacağız. Takım olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum" diye konuştu.

 

Bruno Alves: "Beni yerime oynayan en iyisini yapacak"

 

Sakatlığı ve performansı hakkında ise Alves, "Her zaman sahada en iyisini vermeye çalışan bir oyuncuyum. Sahada olmak isterdim ama benim yerimde oynayan arkadaşlarımın ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını biliyorum. Şampiyon olmak istiyoruz Fenerbahçe’nin hedeflerine uygun şekilde bir performans sergileyeceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.