En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

17.09.2014

En Büyük Sponsorumuz Taraftarimiz

“En büyük sponsorumuz taraftarımız” sloganıyla, göğüs reklamsız olarak satışa çıkarılan ve taraftarlarımız tarafından büyük beğeni gören 2014/2015 sezonu formalarımız için Fenerium mağazalarımızdaki imza organizasyonları devam ediyor.
 
Fenerium imza günü organizasyonların 11.’si İstanbul Başakşehir’de yer alan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi Fenerium Mağazası’nda gerçekleştirildi. 
 
Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Egemen Korkmaz ve Raul Meireles, taraftarlarımızın yeni sezon formalarını imzaladılar. 
 
 
Taraftarlardan yoğun ilgi
Diğer 10 organizasyonda olduğu gibi taraftarlarımız bu imza gününe de yoğun ilgi gösterdi, mağaza önünde kuyruklar oluşturdu. Yeni sezon formaları ve futbolcularımıza büyük ilgi gösteren taraftarlarımız, formaları imzalattıktan sonra futbolcularımızla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi. Raul Meireles'in tıpatıp kendisine benzeyen Fenerbahçe taraftarının da Fenerium mağazasına gelmesi taraftarlarımız arasında ilgiyle karşılandı. İkili biraraya gelerek basın mensuplmarına poz verdi. 
İmza töreni öncesinde açıklamalar yapan oyuncularımız ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
 
Egemen Korkmaz: “Formayı sahada da giymek nasip olur inşallah”
 
 
“Biliyorsunuz, geçirdiğim sakatlık sebebiyle uzun bir süre hem sahada hem de bu tür organizasyonlarda yer alamadım. Açıkçası bu atmosferi, taraftarımızla buluşmayı çok özlemişim. Saha dışında da onlarla birlikte olmak çok güzel. Bu tarz organizasyonlar onlarla bir araya gelmemiz açısından bizler için de çok önemli ve sevindirici. Formayı da ilk kez üstüme giyiyorum. İnşallah sahada giymek de nasip olur. Herkesi buraya ve diğer imza organizasyonlarına davet ediyoruz. Çok büyük bir taraftarımız var. Formalarımız da çok güzel. Onların her zamanki gibi destek olacaklarına eminiz.”
 
 
“Sakatlığımla ilgili ayrıntılı bir rapor ve açıklama doktorumuz tarafından zaten açıklandı. Geçen hafta kontrolüm vardı. Koltuk değneklerini bıraktım. Özel bir programım var. İyileşmek için çok çalışıyorum ve programlarımı aksatmıyorum. Ne zaman döneceğimle ilgili olarak net bir tarih veremem.” 
“Sezon başı kampında ayrı bir program dahilinde takım arkadaşlarımla beraberdim. Takımın çok iyi performans gösterdiğini izliyorum. Bir transferimiz oldu. Herkes birbirini çok iyi tanıyor ve çok iyi anlaşıyor. Sahadaki arkadaşlık maçlara da yansıyacaktır.”
 
“Takımını gönülden destekleyen bir taraftar, her türlü, her şartta takımını destekler diye düşünüyorum.” 
 
 
Raul Meireles: “Kaliteli oyuncuların yer alması her zaman Fenerbahçe’nin yararınadır.”
 
 
“Bu tarz organizasyonlar, seyircimizle bir araya gelmek için çok önemli. Daha önceden de bu organizasyonlarda bulunmuştum. Formaların 3’ü de birbirinden güzel. Özellikle beyaz olanı çok seviyorum. Herkesi Fenerium’lara bekliyoruz. Fenerbahçe’ye ilk geldiğimde Fenerbahçe’nin ve taraftarın büyüklüğünü zaten hissetmiştim. Takımın ve taraftarın büyüklüğünü, sadece statta değil, sokakta da algılayabiliyoruz. Onların forma alarak bizleri destekleyeceklerine de inanıyoruz.”
“Sakatlığım kasla ilgili, operasyon gerektirmeyen bir sakatlık oldu neyse ki. Sahaya ne zaman döneceğime sağlık ekibi karar verecek.”
 
 
“Fenerbahçe her zaman şampiyonluk için oynayan; kaliteli oyuncuların ve forma savaşının olduğu bir takım. Kaliteli oyuncuların yer alması her zaman Fenerbahçe’nin yararınadır.”