Erkek Basketbol Kombine Biletlerinin Kulübe Devir Süreci Hakkında Bilgilendirme

26.11.2019

Erkek Basketbol Kombine Biletlerinin Kulübe Devir Süreci Hakkında Bilgilendirme

Kulübümüzün bilet satış partneri PASSO ile yaptığı iş birliği kapsamında devreye aldığı yeniliklere bir yenisi daha ekleniyor. Taraftarlarımız, 27 Kasım Çarşamba günü başlayacak uygulamayla kombinelerini kulübümüze devredebilecek ve bu sayede yeniden satışa açabilecektir.

Herhangi bir nedenden dolayı basketbol maçına gelemeyecek kombine sahibi taraftarlarımız, www.passo.com.tr hesaplarına tanımlı olan sezonluk kombinelerini Fenerbahçe Spor Kulübü'ne devrederek ilgili basketbol maçı biletinin başka bir taraftara satılmasına izin verebilecektir.

İşlemi gerçekleştirebilmeniz için www.passo.com.tr internet sitesindeki hesabınıza tanımlı bir sezonluk kombinenizin olması gerekmektedir.

Bu uygulama sadece sezonluk kombineler için geçerli olacak olup, satın almış olduğunuz günlük maç biletleri için bilet devir uygulaması kullanılamayacaktır.

Kombine devir işlemi için bilinmesi gereken kurallar şu şekildedir:

- Kombine bilet devir işlemi için sezonluk kombine sahibinin www.passo.com.tr internet sitesinden hesabına girerek “Profilim” bölümünde bulunan “Kombine Kulübe Devir” başlığı altındaki “Etkinlik Kombine Kulübe Devir” sekmesinden devir işlemi için talepte bulunması gerekmektedir.

- Kombine sahibi talep için web sitesinde bulunan ilgili bölüme giriş yaptığında listelenen maçlar için ayrı ayrı devir işlemi talebinde bulunabilir.

- Kulübe devredilmek istenen kombinenin bulunduğu kategoriye ait tüm biletler tükendiğinde devir talebiniz onaylanır ve ilgili maç için satışa açılır. Saha içi 1. sıra ve kategori 1-2-3-4'e ait tüm koltuklar kombine genel satış sürecinde kombine olarak satıldığından bu onay sürecine gerek duyulmayacaktır.

- Kombine sahibinin devir işlemi talebinde bulunduktan sonra kulüp bu talebi onaylayana kadar talebini geri çekme hakkı bulunmaktadır.

- Kulüp ilgili devir talebini onayladıktan sonra kombine sahibine ait olan koltuğun kulübe devri gerçekleşerek ilgili koltuk satışa sunulacaktır. Onay sonrası koltuğun tekrar kombine sahibine devri gerçekleşemez.

- Kombine sahibinin devir işlemi onaylandıktan sonra, kombine sahibi bir başka koltuğu kendisine transfer alabilir veya istemiş olduğu bir başka kategoriden bilet satın alabilir.

- Kombine sahibinin devirde bulunduğu koltuğun satışının gerçekleşmesi durumunda, bilet bedeli kulübün belirlemiş olduğu oranda puan olarak kombine sahibinin puan hesabına aktarılacaktır.

- Devir işleminde bulunulan koltuğun satışı gerçekleştikten sonra herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda kazanılan puan kombine sahibinin puan hesabından silinecektir. Koltuk yeniden satışa sunulacak olup satılması halinde yeniden puan yüklemesi gerçekleşecektir.

- Kulüp için puan oranı %40'tır.

- Sezon içerisinde toplanan puanlar yeni sezon kombine yenilemelerinde kulübün belirlemiş olduğu tarih aralığında ve satış kuralları çerçevesinde indirim olarak kullanabilecektir.

- Belirlenen tarih aralığında kullanılmayan puanlar geçerliliğini yitirecektir. Toplanan puanlar başkasına devredilmeyecek ve başkası adına kullanılamayacaktır.