Erkek Basketbol Takimimizin Hazirlik Programi

02.09.2015

Erkek Basketbol Takimimizin Hazirlik Programi

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, 2015-2016 sezonu hazırlıklarına 7 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Çalışmalarını 14 Eylül tarihine kadar Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da sürdürecek ekibimiz, 14-19 Eylül tarihleri arasında Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri’ne geçecek ve hazırlıklarına burada devam edecek.

 

Topuk Yaylası kampının ardından sarı lacivertliler, 22 Eylül’de Split’e ulaşacak ve burada KK Split ile bir hazırlık karşılaşmasına çıkacak. Split’ten Zadar’a geçecek olan Fenerbahçe, 24-27 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Zadar Turnuvası’na katılacak. Bu turnuvada 24 Eylül’de Darüşşafaka Doğuş, 26 Eylül’de de Kızılyıldız ile oynayacak olan Obradovic’in öğrencileri, 27 Eylül’de de turnuva finaline ya da klasman maçına çıkacak.

 

Zadar Turnuvası’ndan sonra hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecek olan Erkek Basketbol Takımımız, 1 Ekim’de İstanbul’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak.

 

Fenerbahçe, NBA Global Tour kapsamında oynayacağı maçlar için 3 Ekim’de Amerika yolculuğuna başlayacak. Ekibimiz, 5 Ekim tarihinde Barclays Center’da Brooklyn Nets ile mücadele ettikten sonra, 9 Ekim tarihinde Chesapeake Energy Arena’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak.