Erkek Voleybol Takimimizin Ana Sponsoru "grundig"

19.10.2011

Erkek Voleybol Takimimizin Ana Sponsoru "grundig"

Kulübümüz tarafından yapılan açıklamayla Erkek Voleybol Takımımızın ana sponsorluğu için GRUNDIG ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Açıklamanın tam metni şöyle:

"Ulusal ve uluslararası alandaki başarımız ve katkımızla ülke voleyboluna renk getiren kulübümüz, yeni bir sponsorluk anlaşmasıyla, çıtayı biraz daha yükseltiyor.
 
Sezona Süper Kupa zaferiyle başlayan, Avrupa’da Dörtlü Final, Türkiye’de şampiyonluk unvanını koruma hedefindeki takımımız,  Almanya’dan sonra Türkiye’de de atağa geçen elektronik devi Grundig’in ana sponsorluğunda daha da güçleniyor.
 
Bir artı bir yıl olarak imzalanan anlaşmanın ardından takımımız, CEV Şampiyonlar Ligi’nde bu sezonki ilk maçına, yarın (20 Ekim 2011 Perşembe), Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı olarak, Avusturya’da, Hypo Tirol deplasmanında çıkacak.
 
Bu vesileyle, bugünden itibaren Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı olarak anılacak şampiyonlara Avusturya’da başarılar diliyor; Fenerbahçe Ailesi’nin en yeni üyesi Grundig’e spora katkıları için teşekkür ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"