Ersun Yanal: "bu Bize Yetmez"

19.07.2013

Ersun Yanal: "bu Bize Yetmez"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, 4-0’lık Boluspor galibiyeti ardından  yaptığı açıklamada, “Takımım sahaya her zaman kazanmak için çıkacak. Kazanırken güvenini  ortaya koyacak, bu bize yetmez” dedi.

  "2013-2014 sezonu hepimize hayırlı olsun" diyerek sözlerine başlayan Ersun Yanal, “Sezonun ilk maçını oynadık. Maçı kısaca yorumlamak gerekirse, bu bize  yetmez. Takımım sahaya her zaman kazanmak için çıkacak. Kazanırken güvenini  ortaya koyacak, dediğim gibi bu bize yetmez. Bir çok oyuncumuz aramıza sonradan  katıldı. Bu sezona yeniden hazırlanıyoruz fakat zorlu bir süreç var önümüzde"  diyerek daha çok çalışacaklarını belirtti.

  Cardozo transferi ile ilgili soruya "Hep beraber göreceğiz" yanıtını veren Ersun hoca, yeni transferlerin performansını içinse şu ifadelerle özetledi:

Fenerbahçe her oyunu oynayabilecek kalitede oyunculara sahip. Daha her şeyin başındayız. Transfer ettiğimiz oyuncuların kariyerleri zaten ortada.  Alper Türk futbolu için önemli bir oyuncu. Onun da kariyeri ortada herkes  biliyor. Fenerbahçe her oyunu oynayabilecek kalitede oyunculara sahip. İlerleyen  günlerde bir çok farklı denemelerle kadromuzu şekillendireceğiz" ifadelerini  kullandı.