Ersun Yanal: "daha Yüksek Ritimle Oynayacağiz"

25.07.2013

Ersun Yanal: "daha Yüksek Ritimle Oynayacağiz"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, çok daha iyisini oynayabilecek kapasitede bir takıma sahip olduklarını ve daha yüksek ritimle oynayacaklarını belirtti.

  PSV Eindhoven maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, “Rakip iyi oynadı demek bizi tarzımız değil. Biz daha iyisini oynayabiliriz. Kaliteli takımız. Tüm oyuncularımızı 3 hazırlık karşılaşmasında kullandık. Oyuncularımı, resmi karşılaşma öncesinde son kez izleme şans buldum. Zaman zaman iyi oynadık. Kontra da yedik. Açık oynadığımız da neler yapabileceğimizi gördük. Biz daha yüksek ritimlerle oynayacağız. Birçok oyuncumuz aramıza sonradan katıldı. Çok daha hazırlıklı olacağız. Biz rakipten çok daha iyisini oynayabilecek kapasiteyiz” dedi.

  UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Avusturya’nın RB Salzburg ile oynayacakları maçı düşünmeye başladıklarını belirten  Ersun Yanal, “Şu anda ritmimizi yakalayamadık. Kazandığımızda da aynı şeyler mevcuttu şimdi de  Ritmi yakalayabilmek için 6 haftalık bir süreç lazım. Geçen sene uzun süren bir süreçti. Bizim neleri yapabileceğimiz bir maç oldu. 1. 5 günlük izin yapacağız. Avrupa yolunda çalışmalara başlayacağız”  diye konuştu.

  Oyuncuların form durumu ile ilgili soruya Ersun Hoca, “Resmi karşılaşma da hangi oyuncumuz oynarsa oynasın maçı alacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.