Ersun Yanal: "enerjimizi Ve Gücümüzü Taraftardan Aliyoruz"

25.08.2013

Ersun Yanal: "enerjimizi Ve Gücümüzü Taraftardan Aliyoruz"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, enerjilerini ve güçlerini taraftardan aldıklarını belirtti ve ekledi: “Takım ritmini yakaladığında çok daha iyi olacak. Bunu yakın zamanda yapacağız” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, “Lige ikinci haftadan itibaren başlayacağımızı söyledik ve öyle de oldu. Enerjimizi ve gücümüzü taraftardan alıyoruz. Takım ritmini yakaladığında çok daha iyi takım olacak. Bunu yakın zamanda yapacağız. Eskişehirspor’un  benim için yeri özel. Genç ve iyi takım. Çok eksiğimiz var. Kısa zamanda tamamlamalıyız. Her geçen gün daha iyi olmalıyız” diye konuştu.

Taraftarın arzuladığı Fenerbahçe’yi yaratacaklarını ifade eden Ersun hoca, “Daha tempolu, daha fazla topa hakim olan ve hızlı takım olacağız. Bu takımı yaratacak olan benim. Taraftarın istediği coşkuyu yakalayan takım olacak.  Taraftarın özlediği Fenerbahçe’yi vizyona getireceğiz” şeklinde konuştu.

Mert’in performansı ile ilgili soruya Ersun Yanal, “Çok önemli 4 kaleciye sahibiz. Türk futbolu bu kalecilerle gurur duymalı. Bu isimler dünya futboluna imza atacak kaleciler. Onları çalıştıran kaleci antrenörümüz Murat hocaya da teşekkür ederiz” dedi.