Ersun Yanal: "her Maçi Kazanmak İçin Sahaya Çikariz"

30.09.2013

Ersun Yanal: "her Maçi Kazanmak İçin Sahaya Çikariz"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, her maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını ve oyuncularının tutumundan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Ersun hoca, “Oyuncularımızın saha içerisindeki tutumu, ikinci yarıdaki tempo, oyunu istemesi çok önemli. Bu tutumundan dolayı onlara teşekkür ediyorum. Bir taraftan taraftarı unutmamak lazım, bizi motive ettiler” dedi.

Takımdaki birlikteliğe dikkat çeken Ersun Yanal, “İyi skor, daha fazla olabilirdi. Tüm oyuncularımızla birlikte oynuyoruz. İstanbulda'ki oyunculara da teşekkür ediyorum bize mesajlarıyla destek oldular. Deplasmanda zorlanan ve zorlanacak denen takımız yok artık” diye konuştu.

Kazanmak isteyen Fenerbahçe’nin sahada olduğunu belirten Ersun Hoca, “Tavır olarak kazanmak isteyen bir Fenerbahçe olduğunu düşünüyorum. Bütün oyuncularımızın tutumu beni mutlu ediyor. Her maçı kazanmak için sahaya çıkarız. Rakiplerimizin ne yaptığı değil bizim ne yapacağımız önemli. Her maçı kazanmak için oynayacağız ve bu gücümüz var” şeklinde konuştu.