Ersun Yanal: "istemediğimiz Bir Sonuç Aldik"

04.12.2013

Ersun Yanal: "istemediğimiz Bir Sonuç Aldik"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, kupada Fethiyespor karşısında aldıkları 2-1'lik mağlubiyeti,  istemedikleri bir sonuç olarak değerlendirdi. 

 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, "Bütün çalışmalarımızı yürekten yapmaya devam edeceğiz. İstemediğimiz bir sonuç aldık. Rakibimizi  tebrik ediyoruz, kupada onlara başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Artık tamamen lig şampiyonluğuna konsantre olacaklarını söyleyen Ersun hoca, "Her maçı kazanmak için oynuyoruz. Başka bir sonuç düşünülemez. Bizim için çok anlamlı olan lig şampiyonluğunu gerçekleştirmek için çalışacağız. Bunu yapacak gücümüz de var" diye konuştu.
 

Transfer çalışmalarıyla ilgili sorulan üzerine konuşan Ersun Yanal, "Ne bir transfer çalışması yaptık ne de bir ayrılık çalışması yaptık. Planlama içerisinde değiliz ancak her an her şey olabilir. Her maçımızı kazanmak istiyoruz. Lig şampiyonluğu bizim için çok önemli, onu gerçekleştirmek  için oynuyoruz" dedi.

 

Açıklamalarına devam eden Yanal, kupadan elenmeleriyle ilgili sorular üzerine "Çok uzun bir tartışma. Kupanın statüsünden her şeye kadar tartışmak istersek çok  konu var. Fenerbahçe lig sonunda bu şampiyonluğu alıp taraftarıyla  kutlayacaktır" diye konuştu.

 

Salih Uçan'ın maçta istifra edip oyuna devam etmesi ile ilgili ise Yanal, "Sağlık ekibimiz bu konuda daha net yanıtlar verecektir ama sonra da maça devam etti zaten" sözlerini kullandı.