Ersun Yanal: "oyuncularimi Tebrik Ediyorum"

17.09.2013

Ersun Yanal: "oyuncularimi Tebrik Ediyorum"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Kasımpaşa maçında gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncuları tebrik etti.

Maçın ardından karşılaşmayı yayıncı kuruluşa değerlendiren Ersun hoca, “Kasımpaşa ligimizin ne kadar önemli bir takımı olduğunu bir kez daha gösterdi. Güçlü, iyi oynayan bir takım. Oyunun başında ritim yakalayamadık. Her zaman iyi oynayamayız, son 20 dakikada ortaya koyduğumuz mücadele kazanmamızı sağladı. Destek artıkça sürekli kazanan takım olacak. Biz yolumuzda devam edeceğiz. Çok zor bir sonuç aldık, oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

Mücadelenin galibiyeti getirdiğini söylene Yanal,“Bugünün oyunun ritminin üzerine çıkmamız lazım. Son bölümdeki parça parça oynadığımız oyunu sürekli oynamamız lazım. Tecrübeli ve iyi takımız. Hamle şansımız var. Ne kadar ritmi yakalayamasak da yaptığımız mücadele kazanmaya yetiyor” diye konuştu.

Oyuncuları tebrik eden Ersun Yanal,“Bütün oyuncularımızın performansından zaman zaman memnunum. Caner de zaman zaman iyi oynadı bugün. Belirli bölümlerde iyi oynadı belirli bölümlerde hata da yaptı. Bu bir takım oyunu. Bizle beraber olan ve bizi dışarıdan izleyen arkadaşlarımızın birlikteliğiyle kazandık” ifadelerini kullandı..