Ersun Yanal: "şampiyon Olacağiz"

01.02.2014

Ersun Yanal: "şampiyon Olacağiz"

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Eskişehirspor maçından mağlup ayrıldıkları için üzgün olduklarını belirtti ve ekledi: "Hemen toparlanıp kalan 15 maçın motivasyonu sağlayacağız ve şampiyon olacağız" dedi.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, "Takım olarak kazandığımız gibi bu maçta da takım olarak mağlup olduk. Webo'nun sakatlanarak çıkması oyun  sistemimizi etkiledi. Pozisyonlar bulduk ama topu içeri atamadık. Çok maçlar kazandık, her maçı kazanabilecek bir takımız. Kazanamadığımız için üzgünüz. Hemen toparlanıp kalan 15 maçın motivasyonu sağlayacağız ve şampiyon olacağız" ifadelerini kullandı.


Sadece bir maç kaybettiklerini ifade eden Ersun hoca, "Özellikle ikinci yarıda biz daha çok pozisyon bulmuştuk. Bir maç kaybettik, sezonu kaybetmedik. Neler yapabileceğimizi uzun zamandır gösteriyoruz, buna devam edeceğiz" diye konuştu.


Webo'nun durumuyla ilgili de konuşan Ersun Yanal, "Tektiklerden sonra belli olacak. Bileğinde burkulma sonucunda meydana gelen aksaklık var. Umarım önemli bir şey çıkmaz" dedi .