Ersun Yanal: "tur Atladiğimiz İçin Mutluyuz"

07.08.2013

Ersun Yanal: "tur Atladiğimiz İçin Mutluyuz"

Red Bull Salzburg galibiyetinin ardından konuşan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, tur atladıkları için mutlu olduğunu dile getirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, “Öncelikle sözlerime Fenerbahçe'nin önemli bir büyüğünü kaybettiğini belirterek başlamak isterim. Bir spor adamını kaybettik. Ben futbol camiasına ve ailesine baş sağlığı diliyorum. Bugün sevindiren bir galibiyet aldık ama Selçuk Yula ağabeyimizin vefatı bizi derinden yaraladı. Maça gelecek olursak da tur atladık ve mutluyuz. Kötü oynasak da kazanmayı bildik. Bu oynadığımız ikinci 90 dakika oldu. Önümüzde bir Süper Kupa maçı var. Şimdiki hedefimiz de bu maça konsantre olmak ve kazanmak. Her geçen gün çok daha iyi olacağız. Herkes daha iyi bir Fenerbahçe izleyecek” dedi.

Şampiyonlar Ligi Play-Off turundaki muhtemel rakiplerimize yönelik de konuşan Ersun Hoca, “Dediğim gibi bugün ikinci bir 90 dakika oynadık ve kazandık. Bu maçı kazanmak gerekirdi ve öyle de oldu. Karşımızdaki rakipler güçlü olabilir ama biz de rakiplerimize karşı hazır olacağız” diye konuştu.