Eskişehirspor Maçi Hazirliklari Başladi

28.01.2014

Eskişehirspor Maçi Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig’in 19. hafta mücadelesinde 1 Şubat Cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarına sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.


Teknik Direktörümü Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.


Torku Konyaspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı çeşitli parkurlardan oluşan dayanıklılık koşusu ile sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.


Emmanuel Emenike’nin sağlık raporu
Torku Konyaspor maçında sağ arka adelesinde ağrı hissettiği için maçın 80. dakikasında oyundan çıkan Emmanuel Emenike’nin MR'ı çekildi. Kulüp doktorumuz Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu tarafından yapılan muayenesinde ve Göztepe Medikal Park hastanesinde çekilen uyluk MR'ında oyuncumuzun bacak üst arka adale grubunda  Biceps femoris kasında grade 2 kısmi yırtık tespit edildi. Emenike'nin tedavisine başlandı. Alper Potuk’un da tedavisi sürüyor.


Fenerbahçemiz Eskişehirspor maçının hazırlıklarını 29 Ocak Çarşamba günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak çalışma basına açık gerçekleştirilecek.