Eskişehirspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

31.01.2014

Eskişehirspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Eskişehirspor ile deplasmanda oynayacağı lig maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

 

Dünkü antrenmanın ikinci bölümünde sağ ayak bileği burkulunca, tedbir amaçlı çalışmayı yarım bırakan Mehmet Topal, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 14.30 başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman üst sahada ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 2 ayrı grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Çabukluk çalışmalarının ardından, antrenman bireysel çalışmalarla noktalandı.

 

Alper Potuk düz koşulara başladı

 

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Alper Potuk, bugün düz koşulara başladı. İlk önce sahada bir süre koşan Alper, daha sonra salonda kendisine verilen özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Emenike’nin tedavisine ise devam edildi.

 

Bu antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, bugün saat 18.10’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Eskişehir’e hareket edecek.