Esmeral Tunçluer: "çok Büyük Bir Kupa Kazandik"

17.10.2012

Esmeral Tunçluer: "çok Büyük Bir Kupa Kazandik"

Oyuncumuz Esmeral Tunçluer, maçın ardından FB TV’ye yaptığı açıklamalarda, güzel bir galibiyet aldıklarını belirterek, "İyi bir başlangıç yaptık. Farkı yakaladık. Güzel bir galibiyet aldık. Çok mutluyuz. Önemli bir kupa idi. Basit hatalar vardı ama oyunumuzla kupaya uzandık. Galatasaray karşısında aldığımız bu galibiyet bizi çok mutlu etti" dedi.

Öte yandan maçın ardından FB TV’ye açıklamalarda bulunan oyuncularımızdan Birsel Vardarlı, Olcay Çakır, Esra Şencebe, Yasemin Horosan; Galatasaray karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, şu açıklamaları yaptılar:

Birsel Vardarlı: "Farklı kazanmayı bildik"
"Öncelile çok mutluyuz. Lige iyi başladık. İyi de oyandık. Kısır bir maç oldu ama farklı kazanmayı bildik. Kaptan olarak kupa kaldıracağım ve çok mutluyum."

Yasemin Horosan: "İlk sezonumda ilk kupamı kazandım"
"Çok mutluyum. Sezon başı Fenerbahçe’ye geldim ve Cumhurbaşkanlığı gibi önemli bir kupa kazandık. Bundan dolayı çok gururluyum ve mutluyum."

Olcay Çakır: "Takım olarak iyi mücadele ettik"
"Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Takım olarak da çok iyi mücadele ettik. Geçen sene bu kupayı kaybetmiştik ama şimdi alık. Bundan dolayı çok mutluyum."

Esra Şencebe: "Gurur doluyum"
"Fenerbahçe’de ilk sezonum ve Cumhurbaşkanlığı Kupası gibi önemli bir kupa kazandım. Kariyerime böyle büyük bir başarıyı eklemek gurur verici. Bizi destekleyen taraftarımıza da teşekkür ediyorum."