Fb Sportif Tahvil Satişi Bilgilendirme

29.02.2012

Fb Sportif Tahvil Satişi Bilgilendirme

Değerli Üyemiz, Yüzyıllardır ilklerin kulübü olan Fenerbahçe Spor Kulübü halka açık şirketi Fenerbahçe Sportif A.Ş ile tahvil arz ederek spor camiasında yeni bir ilki gerçekleştirirken, birikimlerini değerlendirmek isteyen tüm yatırımcılara alternatif bir yatırım imkânı sunmaktadır. Bildiğiniz üzere halka arz edilecek tahviller Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde düzenlenen toplantıyla tanıtılmıştır.

Yatırımcıların hem Fenerbahçe Sportif AŞ’ye önemli bir finans kaynağı sağlayacağı, hem de elde edecekleri faiz geliriyle kendilerinin de kazanacağı Fenerbahçe tahvillerine ilişkin ayrıntıları içeren dosyayı ekte bilgilerinize sunuyoruz. Talep toplama tarihleri 29 Şubat, 1-2 Mart olarak planlanmış olup, satışlar Denizbank, Garanti Bankası ve Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirilecektir.

Geçirmekte olduğumuz sıkıntılı süreç boyunca desteğini, vefasını ve direncini esirgemeyen tüm Fenerbahçe taraftarlarının her zaman olduğu gibi bugün de katılım ve katkılarıyla Fenerbahçemize bir kez daha sahip çıkacağını düşünüyor, güzel günleri hep birlikte paylaşacağımıza inanıyoruz..

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği