Fenerbahçe 2-1 Voluntari (Hazirlik Maçi)

02.07.2015

Fenerbahçe 2-1 Voluntari (Hazirlik Maçi)

Profesyonel Futbol Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynadığı antrenman maçında Romanya ekibi Voluntari ile karşılaştı. Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde oynanan maç Takımımızın 2-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Ekibimizin gollerini 33.ve 41. dakikalarda Senegalli golcü oyuncu Moussa Sow kaydederken, Rumen temsilcisinin tek golünü 15. dakikada Adrian Balan attı.
 

Sağlık Raporu: Hakan Çinemre
Öte yandan maçın ilk yarısında girdiği ikili mücadelede burnuna darbe alan Hakan Çinemre yerini Samuel Holmen'e bıraktı. Hakan Çinemre'nin hastenede yapılan tetkikleri sonrasında burnunda kırık tespit edildiğini belirten Kulüp Doktorumuz Prof. Dr Burak Kundarıcıoğlu, oyuncumuzun tedavisine başlandığını bildirdi.
 

Milli takımlarda forma giyen ve bu nedenle bugün kampa katılan oyuncularımızdan Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Michal Kadlec ve Miroslav Stoch ile birlikte Caner Erkin, Hasan Ali Kaldırım, Şener Özbayraklı, Simon Kjaer ve bel ağrılarını bulunan Emmanul Emenike takımdan ayrı  özel program dahilinde çalıştılar.
 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 2 Temmuz Perşembe günü Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanı 10.00, akşam antrenmanı ise 17:30’da başlayacak.