27.01.2013

Fenerbahçe 3-0 İlbank

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız, Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nin 13.haftasında İlbank ile karşılaştı. Takımımız Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız fazla sayı şansı tanımadığı İlbank karşısında; Eda, Seda, Kim, İpek Paula, Berg ve Libero Nihan altılısıyla başladı. İlk 2 sayı rakipten gelirken, toparlanan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız önce teknik molaya 8-3 önde girdi, ardından farkı açarak ikinci teknik molaya da 16-18 farkla girdi. Molanın ardından etkili oyununu sürdüren Fenerbahçemiz seti 25-15 kazandı.

İkinci sette oyuna rahat başlayan Sarı Melekler teknik molalara 8-3 ve 16-12 önde girdi. Rakibi karşısında üstünlüğü koruyan Takımımız seti zorlanmadan 25-20 kazandı ve maçta 2-0 öne geçti.

Üçüncü sete önde başlayan taraf Fenerbahçemiz oldu: 2-6. Oyunu bırakmayan Sarı Melekler, ilk teknik molaya 8-3 önde girdi. Setin devamında farkı 7 sayıya(11-4) çıkaran İlbank karşısında Fenerbahçemiz, Seda ile etkili oldu. İkinci teknik molaya da 16-8 önde giren Takımımız, mola’nın ardından rakibi karşısındaki rahat oyununu devam ettirdi ve seti 25-18, maçı da 3-0 kazandı.

Taraftarlar, Violet Duca’nın doğum gününü kutladı
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın, İlbank ile oynadığı müsabakayı izlemeye gelen taraftarlarımız Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın Menajeri Violet Duca’nın doğum gününü kutladı. Duca’ya çiçek taktim eden taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla da takımımıza destek oldular.