Fenerbahçe 3-0 Şahinbey Belediye

20.12.2015

Fenerbahçe 3-0 Şahinbey Belediye

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, Türkiye Erkekler Voleybol Ligi 10. hafta maçında Gaziantep temsilcisi Şahinbey Belediye ile karşılaştı. Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu’nda oynanan maçı 3-0 kazanan Takımımız, puanını 16’ya yükseltti. Karşılaşmayı Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyelerinden Hakan Dinçay izledi.
 

Fenerbahçemiz, ilk yarının son maçında 22 Aralık Salı günü Burhan Felek Spor Salonu’nda Galatasaray ile karşılaşacak.
 

Takımımız maça; Selçuk Keskin, Sabit Karaağaç, Guillaume Quesque, Metin Toy, Alen Pajenk, Levi Alves Cabral ve libero Mehmet Özbek altılısıyla başladı. Selçuk Keskin’in kullandığı servis turunda 3-0’lık seri ile maça başlayan Takımımız, ilk teknik molaya 8-6, ikinci teknik molaya da 16-13 önde gitti. İyi oyununu sürdüren Ekibimiz, seti 25-22 önde tamamladı.
 

İkinci set karşılıklı sayılarla başladı ve ilk teknik molaya da 8-7 konuk takımın üstünlüğüyle geçildi. Guillaume Quesque’nin kullandığı servis turunda ikinci teknik molaya 16-12 üstün giden Takımımız, kalan dakikalarda Şahinbey Belediyesi’nin oyuna ortak olmasına izin vermedi ve seti 25-22 kazandı.  

 
İyi oyununu üçüncü sete de taşıyan Fenerbahçemiz, ilk teknik molaya 8-4 önde gitti. Etkili oyununu sürdüren Takımımız, seti 25-18, maçı da 3-0 kazandı.

 
Fenerbahçe: 3 - Şahinbey Belediye: 0

 
Salon: Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu

Hakemler: Ramazan Demiröz, Kadir Girente

Fenerbahçe: Pajenk, Selçuk Keskin, Cabral, Sabit Karaağaç, Metin Toy, Quesque (Mehmet Özbek, İzzet Ünver)

Şahinbey Belediyespor: Murathan Kısal, Petkovic, Ali Çayır, Muhammet Ertuğrul, Kemal Elgaz, Mustedanovic (Burak Hazırol, Berkay Özdemir)

Setler: 25-22, 25-22, 25-18

Süre: 81 dakika (25, 27, 29)