Fenerbahçe Ankara Spor Okullari'ndan Ziyaret

26.05.2012

Fenerbahçe Ankara Spor Okullari'ndan Ziyaret

Ankara’da faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü Basketbol ve Voleybol Okulları düzenlediği organizasyonla İstanbul’a geldi.

Sabah erken saatlerinde 200 sporcu ve antrenörle İstanbul’a gelen kafile Todori Tesisleri’nde yaptığı kahvaltının ardından Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ne geçti. Burada bir antrenman yapan basketbol ve voleybol takımları daha sonra İstanbul’da bulunan spor okulları ile hazırlık maçları yaptı. Minik sporcular ardından tesislerimizde bulunan Amatör Şubeler Koordinatörümüz Cemil Turan’la da fotoğraf çektirmeyi unutmadılar.

Günün öğleden sonraki bölümünde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na gelen kafile önce Fenerbahçe Müzesi’ni gezdiler ve kulüp tarihi hakkında bilgi aldılar. Daha sonra tribünlere çıkan Ankara Fenerbahçe Spor Okulları öğrencileri Şükrü Saracoğlu Stadı’nın muhteşem atmosferini görme fırsatı bulurken, Başkanımız Aziz Yıldırım’a tezahüratlarla destek verdiler.

Fenerium mağazasını da gezen kafile daha sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan ayrıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Ankara Basketbol ve Voleybol Okulları yöneticisi Alper Karakurumer ile Şube Koordinatörü Ezgi Aydın ve antrenör Fatih Mersin sporcularla birlikte yapılan ziyaretten çok mutlu olduklarını söylediler.