Fenerbahçe Beko'dan Sarı Mirasına özel karşılama

27.11.2020

Fenerbahçe Beko'dan Sarı Mirasına özel karşılama

Fenerbahçe Beko, geçmiş sezonlarda çubuklu formamızı terletmiş değerli sporcularımıza ve tarihimize adlarını yazdırmış kıymetli antrenörlerimize, takımımız ve salonumuzla özdeşleşecek özel bir karşılama geleneğini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Bu sezondan itibaren sloganını “Yellow Legacy” olarak belirleyen ve Sarı Mirasımıza katkı yapan isimleri ölümsüzleştirmeyi hedefleyen Erkek Basketbol Takımımız, 27 Kasım Cuma günü (yarın) 20.45'te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanacak Valencia maçıyla birlikte, Fenerbahçe Basketboluna hizmet etmiş isimlerimizi salonumuzdaki özel etkinliklerle karşılayacak.

27 Kasım Cuma gününden itibaren Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, ev sahipliği yapacağı karşılaşmalarda, birbirinden değerli isimleri ağırlayacak ve kendilerine kulübümüzün Fenerium'un katkılarıyla hazırladığı özel tasarım ürünler hediye edilecektir.

Aynı zamanda sporcularımızın ve antrenörlerimizin imzaladığı bu ürünler, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda yaratılacak “Wall of Fame” bölümünde sergilenecek ve bu sayede Fenerbahçe Basketbol tarihinde imzası olan isimlerimizin katkılarının ölümsüzleştirilmesi hedeflenecektir.

Ayrıca bu etkinliklere ait özel görüntüler, Sarı Mirasımızın parçası olmuş isimlerden taraftarımıza özel mesajlar Fenerbahçemizin iletişim kanallarından taraftarlarımızla buluşturulacaktır.

Sarı Mirasımızın Parçası Olmuş İlk Konuklarımız, Valencia Basket Maçında Bizimle Olacaklar

Bu projedeki ilk konuklarımızı 27 Kasım Cuma günü oynanacak Valencia Basket maçıyla ağırlayacak;
Formamızı 5 sezon boyunca başarıyla giyen, EuroLeague şampiyonu kadromuzda da yer alan ve savaşçı ruhuyla takım karakterimizin en değerli isimlerinden biri haline gelen Nikola Kalinic ile formamızı geçen sezon terleten Derrick Williams'ı alkışlarla karşılayacağız.

Avrupa'nın en değerli basketbol markalarından biri haline gelen Fenerbahçe Beko'nun yarattığı geleneği bu ve farklı etkinliklerle güçlendirmeyi hedefliyor, bu vesileyle Sarı Mirasımıza katkıda bulunan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize ve idarecilerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü