"fenerbahçe Çok Önemli Bir Değerini Kaybetti"

18.04.2013

"fenerbahçe Çok Önemli Bir Değerini Kaybetti"

Kulüp Yöneticilerimiz ve eski futbolcularımız Kulüp Müdürümüz Serkan Acar’ın vefatının ardından FB TV’ye şu açıklamalarda bulundular:

Asbaşkanımız Tahir Perek: "Fenerbahçe tarihinde izler bırakan bir insandı"
"Son derece üzgünüm. Ani bir ölüm oldu. Serkan, çalışkan ve işine âşık biriydi.  Türk futboluna hizmetler yapmış bir insandı. Fenerbahçe tarihinde izler bırakan biriydi.  Allah rahmet eylesin. Gerçek bir Fenerbahçeliyi Çok çok üzgünüz. Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin."

Genel Sekreterimiz Talat Yılmaz: "Anısını yaşatmaya çalışacağız"
"Çok önemli bir değeri kaybettik. Örnek bir insandı. Fenerbahçe tarihinde yeri olan bir insandı. Allah rahmet eylesin. Fenerbahçe Kulübü olarak anısını yaşatmaya çalışacağız. Özel bir insanı kaybettik. İyi günde de kötü günde de Fenerbahçe’nin yanında oldu. Fenerbahçe’ye bağlılığı ile örnek bir insandı. Boşluğu dolacak bir insan değil. "

Mali İşler Müdürümüz Tamer Yelkovan: "Onun için Fenerbahçe, her şeyden önemliydi"
"35 yıldır beraber çalışıyoruz. Acı tatlı günlerimiz oldu. Fenerbahçe kulübü için önemliydi. Futbolculukta da, Yöneticilikte de iyi işlere imza attı. Fenerbahçe her şeyden önemliydi. Herkesin her işine koşardı. Çok çok üzgünüz. Son güne kadar dik durdu. Fenerbahçe büyük bir değerini kaybetti. Fenerbahçe için gece gündüz çalışan bir insandı. Onu tanıdığım ve onunla çalıştığım için çok şanslıyım."

Eski Başkanlarımızdan Faruk Ilgaz: "Oğlum gibi sevdiğim bir insanı kaybettik"
"Serkan Acar’ın vefat haberini duyduğumda çok üzüldüm. Fenerbahçe’ye 1966 yılında girdi ve uzun yıllar hizmet etmiş bir insandır. Adeta oğlum gibi severdim. Çok munis ve sempatik bir arkadaşımızdı. Mekânı cennet olsun."

Eski Futbolcumuz Selçuk Yula: "Fenerbahçe için çalışırdı"
"Başımız sağ olsun. Aklımıza gelemeyecek bir haberdi. Devamlı işinin başındaydı. Uzun yıllar bu kulübe hizmet etmiş bir kişiydi. Değerli bir ağabeyimi kaybetti. Benim de her koşulda ve her zaman yanımda olmuş bir insandı. O günlerden bugünlere gelen şey ise kimseye kırgın olmamsı. Herkesin derdine koşar. Hangi Yönetim ve Başkan gelirse gelsin görevde kaldı. Çünkü görevini en iyi şekilde yapan bir insandı.  Yeri doldurulması güç bir insanı kaybettik. "

Eski Futbolcumuz Turan Sofuoğlu: "Gece gündüz Fenerbahçe için çalışırdı"
"Söyleyecek bir şey yok. Fenerbahçe’ye kendini adamış bir insan. Çok değerli bir insandı. Sporculuk yaşamında da, yöneticilik yaşamında da Fenerbahçe için çalışan bir insandı. "

Eski Futbolcumuz Yavuz Şimşek: "Bir dostumu kaybettim"
"Adeta şok oldum diyebilirim. Fenerbahçe camiası çok önemli bir değerini kaybetti. Aynı takımda oynadık. Sadece takım arkadaşı değil dosttuk. Camiamızın başı sağ olsun."

Spor Yazarı Alaattin Metin: "Türk sporu için önemli bir kayıp"
"Herkes için çok değerli bir insandı. Kendini Fenerbahçe Kulübüne adadı. Fenerbahçe Kulübü için gece gündüz çalışan bir insandı. Futbolculuk döneminde de çok özel bir insandı. Hangi başkan olursa olsun O’nun yeri çok ayrıydı. Herkesin yardımına koşardı. Mekânı cennet olsun. Türk sporu için önemli bir kayıp."

Eski Mali İşler Koordinatörü Abdulkadir Kuşin: "İyi bir Fenerbahçeliyi kaybettik"
"Acımız çok büyük. Fenerbahçe çok önemli bir dostunu ve en büyük Fenerbahçeliyi kaybetti."

Spor Yazarı Nezih Alkış: "Bütün Fenerbahçelilerin başı sağ olsun"
"Serkan benim hayatımda gördüğüm en güzel gülen insanlardan biridir.  Acı günler yaşayan insanların yanında olmuştur. Fenerbahçeliler başsağlığı diliyoruz. "

Eski Futbolcumuz Cem Pamiroğlu: "Ağabeyimi kaybettim"
"Fenerbahçe’de çok önemli bir yeri vardı.  Fenerbahçe ile özdeşleşmiş bir insandı. Camiamıza yakışan bir insandı. Çok sevdiğim bir ağabeyimi kaybettik. Sevenlerinin başı sağ olsun. Ailesine sabır diliyorum."

Halit Kıvanç: "Öz evlatlarımdan birini kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyorum"
"Çok önemli başarılara imza atmış bir insandı. Serkan Acar, çok özel bir insandı. Futbolu terbiyeli oynardı da. Evladım gibi sevdiğim bir insandı. Öz evlatlarımdan birini kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin."

Rıdvan Dilmen:  "Bir değeri kaybettik"
"Bizim bir ağabeyimizdi. Çok tatlı, çok iyi bir insandı. Camiamız çok önemli bir değerini kaybetti."

Eyüp Karadayı: "Fenerbahçe’ye çok büyük hizmetler yapmış bir insandı"
"Çok tatlı bir insandı. 40-45 yıllık bir dostluğumuz vardı. Aynı camia içinde çalıştık. Adı Fenerbahçe ile özdeşleşmiş bir insandı. Fenerbahçe Kulübü kendisini bırakmadı. Fenerbahçe için bir sembol oldu. İyi bir aile babasıydı. 11 teknik adamla ve 9 başkanla çalıştı. Fenerbahçe’ye çok büyük hizmetler yaptı. Bütün Fenerbahçelilerin başı sağ olsun."

Onur Belge: "Büyük bir kayıp oldu"
"Serkan Acar Türk futbolu için önemli bir insandı. Uzun yıllardır kendisini tanıyorum. Fenerbahçe için neler yaptığını herkes biliyor. Hepimizin başı sağ olsun. Büyük bir kayıp oldu."

Müjdat Yetkiner: "Onu çok özleyeceğiz"

" Fenerbahçe Ailesi’nin başı sağ olsun. Allah, ailesine sabırlar versin. Dünyanın en temiz yürekli insanıydı. Çok muhterem, asil bir insandı. Fenerbahçe Camiası için büyük bir kayıp, Onu çok özleyeceğiz."

Şansal Büyüka: "Serkan her zaman hatırlanacak"

"Fenerbahçe’ye, Türk Spor Camiasına ve Acar Ailesi’ni başsağlığı diliyorum. ’Hayır’ı olmayan insandı. Çok zorunlu olmadıkça bir kişiye hayır dediğini görmedim. Çok değerli bir kardeşimizdi. Serkan Acar ciddi izler bıraktı, her zaman hatırlanacak. Allah gani gani rahmet eylesin."

Spor Yazarı Kemalettin Şentürk: “Büyük bir üzüntü içerisindeyiz”
Bir büyüğümüzü kaybettik. Hepimizin başı sağ olsun. Ağabeyimizi kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Allah geride kalanlara sabır versin.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk: “Her zaman gülen bir insandı”
Önemli bir insanı kaybettik. Serkan Acar’ı futbolculuğundan da tanıyorum. Ama son 20 yılımız bir arada geçti. Pozitif bir kişiliği vardı. Eğer bir işiniz düşmüşse onu çözmeye çalışırdı. Defalarca görüştük. Hastalığını ciddiye almadan gülmeye devam etti. Her zaman en iyisini yapmaya çalışırdı. Büyük bir değeri kaybettik.”

Ogün Altıparmak: “Sporcunun ahlaklısıydı”
Kardeşimi kaybettim. Sporcunun ahlaklısıydı. Fenerbahçe için çalıştı. Bambaşka bir arkadaşımızdı. Ailesine başsağlığı dilerim Bütün Fenerbahçelilerin başı sağ olsun.”