"fenerbahçe Destani" 1907 Fenerbahçe Derneği Özel Gösterimi Yapildi

03.03.2013

"fenerbahçe Destani" 1907 Fenerbahçe Derneği Özel Gösterimi Yapildi

Tiyatro Sanatçısı Meddah Sinan Bayraktar'ın kaleme aldığı "Fenerbahçe Destanı" tiyatro oyunu, Derneğimiz tarafından düzenlenen özel gösterim ile üyelerimiz ve misafirleriyle buluştu.

Yapı Kredi Bankası D Blok Konferans Salonu'nda sahnelenen tiyatro oyununu Dernek Başkanımız Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu ve Dernek Üyelerimiz,  Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Turan Şahin, Müze Müdürümüz Alp Bacıoğlu, eski futbolcularımızdan Ogün Altıparmak'ın yanı sıra 1907 Ünifeb üyeleri ve Fenerbahçe Koleji öğrencileri de izledi.

Kulübümüzün kuruluşunun ilk yılları ve Milli Mücadele Dönemi’ne katkılarının geniş olarak ele alındığı tiyatro oyunu, Meddah Sinan Bayraktar'ın güçlü anlatımıyla izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Gösterinin finalinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Başkanımız Ali Y. Koç, "Fenerbahçe Destanı" oyununu bütün Anadolu'da sahnelenmesini arzu ettiklerini belirtti. Konuşmanın ardından Başkanımız tarafından,  Meddah Sinan Bayraktar’a, Fenerbahçemizin 100 yıllık şanlı tarihini tarihi belgeler eşliğinde anlatan Asr-ı Fener isimli eser günün anısı olarak takdim edildi.

Etkinlikten fotoğraflar için tıklayınız.