"fenerbahçe Destani" 3 Mayis Cuma Günü Sahnelenecek

30.04.2013

"fenerbahçe Destani" 3 Mayis Cuma Günü Sahnelenecek

Değerli Üyemiz,

İlk gösterimi 3 Mart 2013 tarihinde üyelerimize özel olarak gerçekleştirilen "Fenerbahçe Destanı" Tiyatro Gösterisi daha sonra 22 Mart tarihinde Fenerbahçe Koleji'nde altyapı sporcularımız ve şube kaptanlarımız için sahnelenmişti.  

İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan gösteri 1907UNIFEB - Üniversiteli Fenerbahçeliler Dernegi işbirliğiyle ülkemizin doğusuyla-batısıyla her köşesine ulaştırılması hedefiyle turneye dönüştürülmüştü. Bugüne kadar turne kapsamında 25 Mart’ta Ankara'da, 28 Mart’ta Kayseri'de, 1 Nisan'da Sivas'ta, 3 Nisan'da Elazığ'da, 6 Nisan'da Erzurum'da, 9 Nisan'da Gaziantep'te, 12 Nisan'da İzmir'de ve 15 Nisan'da Bursa'da sahnelenen Fenerbahçe Destanı, bu akşam Edirne Trakya Üniversitesi'nde yapılacak gösterimle 10. kez izleyicisiyle buluşacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şanlı tarihinin Meddah-Sinan Bayraktar’ın eşsiz anlatımıyla sahnelendiği Fenerbahçe Destanı Turnesinin 1907 Ünifeb işbirliğiyle gerçekleştirilecek final gösterimi; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Fenerbahçemizi ziyaretinin 95. ve Kulübümüzün kuruluşunun 106. yıl dönümü olan 3 Mayıs Cuma günü Harbiye Askeri Müze'de yapılacaktır. Kulübümüzün tarihine ışık tutan Fenerbahçe Destanı'nı henüz izleme fırsatı bulamamış üyelerimiz ve misafirlerini bu anlamlı günde Harbiye Askeri Müze'sinde aramızda görmeyi diliyoruz. Saat 19.07'de kokteyl ile başlayacak, 20.15'deki Tiyatro Gösterisiyle devam edecek davetimize katılmak isteyen üyelerimizin Dernek Merkezimizle temasa geçmelerini rica ederiz.


Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği