"fenerbahçe Destani "anitkabir" Özel Gösterimi Yapildi

12.01.2015

"fenerbahçe Destani "anitkabir" Özel Gösterimi Yapildi

Türkiye Cumhuriyeti'nin ve bir parçası olmaktan onur duyduğumuz Fenerbahçemizin kuruluş ve varoluşunun şanlı tarihini anlatan "Fenerbahçe Destanı" 7 Ocak Çarşamba günü en anlamlı yerde, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgâhında Anıtkabir komutanlık mensupları için özel bir gösterimle sahnelendi.

 

Futbol tutkusuyla bir araya gelen Kadıköy'lü gençlerin, Papazın Çayırı'nda filizlendirip tüm Türkiye'ye armağan ettiği Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şanlı tarihinin Meddah-Sinan Bayraktar’ın eşsiz anlatımıyla sahnelendiği Fenerbahçe Destanı önceki gösterimlerinde olduğu gibi yine izleyenlerin büyük ilgi ve beğenisiyle karşılandı.

 

Bu önemli akşamda Dernek Başkanımız Sayın Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu ve Dernek Üyelerimiz de izleyenler arasında yer aldı.

 

Gösteri sonrasında Derneğimiz tarafından yaptırılan, Fenerbahçemizin 100 yıllık tarihini anlatan ve sınırlı sayıda basılan Asr-ı Fener, Anıtkabir Komutanlığı Müze Kütüphanesinde sergilenmek üzere Anıtkabir Komutanı Albay Sayın Muzaffer Taytak'a sunuldu.