"fenerbahçe Destani" Erzurum'da Sahnelendi

08.04.2013

"fenerbahçe Destani" Erzurum'da Sahnelendi

1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ KATKILARIYLA “FENERBAHÇE DESTANI” TURNESİNİN BEŞİNCİ GÖSTERİMİ ERZURUM'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 
1907 Fenerbahçe Derneği organizasyonuyla 3 Mart’ta 1907 üyelerine, 22 Mart’ta Fenerbahçe Koleji'ne özel gösterimleri yapılan Fenerbahçe Destanı, turne kapsamında 25 Mart’ta Ankara'da, 28 Mart’ta Kayseri'de, 1 Nisan'da Sivas'ta, 3 Nisan'da Elazığ'da ve 6 Nisan'da Erzurum Xanadu Hotel Gösteri Salonu'nda sahnelendi.
 
“Futbol tutkusuyla bir araya gelen Kadıköy'lü gençlerin, Papazın Çayırı'nda filizlendirip tüm Türkiye'ye armağan ettiği Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şanlı tarihinin” Meddah-Sinan Bayraktar’ın eşsiz anlatımıyla sahnelendiği Fenerbahçe Destanı izleyenlerin büyük ilgi ve beğenisini kazanmıştı. Bu bağlamda 1907 Fenerbahçe Derneği ve 1907UNIFEB - Üniversiteli Fenerbahçeliler Dernegi işbirliği ile turneye dönüştürülerek ülkemizin doğusuyla-batısıyla her köşesine ulaştırılması hedeflenmişti.
 
Turne kapsamında 6 Nisan 2013 tarihinde Xanadu Snow White Hotel'de gerçekleştirilen "Fenerbahçe Destanı" özel gösterimi izleyenlere yine coşku ve duygu dolu anlar yaşattı. Erzurum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Sayın Ersun Beyazoğlu ve misafirlerinin de izlediği, yaklaşık 100 kişilik katılımla gerçekleştirilen gösteri sonrasında izleyenler Sayın Sinan Bayraktar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek sohbet etme imkanı buldu.