"fenerbahçe Destani" Kayseri'de Sahnelendi

29.03.2013

"fenerbahçe Destani" Kayseri'de Sahnelendi

1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ KATKILARIYLA “FENERBAHÇE DESTANI” TURNESİNİN İKİNCİ GÖSTERİMİ DÜN KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

Derneğimiz organizasyonuyla 3 Mart İstanbul, 22 Mart Fenerbahçe Koleji özel gösterimleri yapılan Fenerbahçe Destanı, turne kapsamında 25 Mart tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen ilk gösteriminin ardından bu kez de 28 Mart  Perşembe günü Kayseri'de sahnelendi.

Meddah- Sinan Bayraktar’ın eşsiz anlatımıyla Kulübümüz armasının bir milletin onur madalyası haline gelişinin aktarıldığı Fenerbahçe Destanı önceki gösterimlerde izleyenlerin büyük ilgi ve beğenisini kazanmış daha sonra 1907UNIFEB - Üniversiteli Fenerbahçeliler Dernegi işbirliği ile turneye dönüştürülerek ülkemizin doğusuyla-batısıyla her köşesine ulaştırılması hedeflenmişti.

Turne kapsamında 28 Mart 2013 tarihinde Kayseri Melikşah Üniversitesi'nde gerçekleştirilen "Fenerbahçe Destanı" özel gösterimi izleyenlere yine coşku ve duygu dolu anlar yaşattı. Kayseri Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Sayın Ahmet Ersin Yaşar ve misafirlerinin de izlediği, yaklaşık 160 kişilik katılımla gerçekleştirilen gösteri sonrasında izleyenler Sayın Sinan Bayraktar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek sohbet etme imkanı buldu.

Gösterinin ardından 1907 ÜNİFEB'li öğrenciler ve Sayın Sinan Bayraktar takımımızın 71-63 galip geldiği, Türkiye Kadın Basketbol Ligi'nin erteleme maçı olan Kayseri Kaski - Fenerbahçe karşılaşmasını hep birlikte izlediler.