Fenerbahçe Grundig Sezonu Açti

14.08.2012

Fenerbahçe Grundig Sezonu Açti

Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız 2012-2013 sezonu için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz sezonu 3 kupayla kapatan  Takımımız, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yeni sezon öncesinde ilk kez bir araya gelerek, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Antrenör Daniele Bagnoli yönetiminde gerçekleşen antrenman, 2 saat sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, manşet ve blok çalışmalarıyla devam etti. Ardından iki gruba ayrılan Takımımızda, yabancı oyuncularımız halter çalışmasıyla antrenmanı noktalarken, diğer sporcularımız ise topla yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Sezonun ilk antrenmanına Milli takımda olmasından dolayı Serkan Kılıç katılmazken, Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Dinçay da antrenmanı izledi.

2012-2013 sezonunun ilk antrenmanını Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yapan Fenerbahçe Grungid Erkek Voleybol Takımımızın bu antrenmanını ise bir grup Fenerbahçeli taraftar da izledi. Sporcularımıza tezahüratlar yaparak destek vermeye çalışan bir grup taraftar, antrenman sonunda oyuncularımıza baklava ikram etti.