Fenerbahçe Grundig Sezonu Açti

12.08.2013

Fenerbahçe Grundig Sezonu Açti

Erkek Voleybol Takımımız Fenerbahçe Grundig 2013-2014 Sezonu açılışı için Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde bir araya gelerek ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sezonun Süper Kupa ve play-off yarı finalisti olarak  tamamlayan Fenerbahçe Grundig,  hazırlıklarına Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'ndeki atletizm sahasında ısınma ve kondisyon idmanı ile başladı. Antrenör Daniel Castellani yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana milli takımlarda bulunan Serkan Kılıç, Kemal Kayhan, Emin Gök, Luis Felipe Fontales ve Metin Toy dışındaki tüm oyuncular katıldı. İdman halter salonunda yapılan özel programlarla sona erdi. Hazırlıklarına bir hafta boyunca Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde devam edecek olan Fenerbahçe Grundig, daha sonra Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapacak.

Sezon başlangıcında açıklamalar yapan Teknik Direktör Daniel Jorge Castellani, yaz döneminde yoğun yükleme antrenmanları yapacaklarını söyledi. Oyunculardan Arslan Ekşi,  yeni hedeflerle antrenmanlara başladıklarını belirtirken, Leonel Marshal, takım arkadaşları ve taraftarı çok özlediğini dile getirdi. Tecrübeli oyuncularımızdan Ivan Miljkovic ise "Antrenörümüz Castellani ile yeniden başarılı olacağımıza inanıyorum" açıklamasını yaptı.