Fenerbahce.org Ve Fb Tv'den "lefter Özel" Yayinlari

12.01.2013

Fenerbahce.org Ve Fb Tv'den "lefter Özel" Yayinlari

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi yayın organlarından www.fenerbahce.org ve Fenerbahçe Televizyonu, geçtiğimiz yıl ebediyete uğurladığımız Fenerbahçemizin efsane ismi Lefter Küçükandonyadis’in 1. ölüm yıldönümü olan 13 Ocak 2013 Pazar günü özel yayınlar gerçekleştirecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Resmi Web Sitesi www.fenerbahce.org ’un özel yayınının içeriğinde bu güne özel mesajlar, özel görseller eşliğinde sunulacak. Site özel yayınında Lefter’in seçme fotoğrafları ve 1 yıl önce Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılan cenaze töreninin görselleri ile birlikte merhum İslam Çupi’nin Lefter ile 1980 yılında yaptığı röportaj ve Lefter’in 2006 yılında Fenerbahçe Dergisi’ne verdiği röportajdan kesitler de yer alacak. Site Lefter Özel Yayını bu gece yarısı başlayacak ve sayfa düzeni değişmeden gün içinde devam edecek.

Fenerbahçe Televizyonu’nun Lefter Özel Yayını ise 13 Ocak Pazar günü saat 10.00’da antene çıkacak, Nebil Özgentürk’ün hazırladığı Lefter Belgesi’nin gösterimi ile başlayacak. Belgesel, saat 18.00’de bir kez daha yayınlanacak. Saat 14.00’te Maç Kaç Kaç: Lefter Özel Programı başlayacak. Programda, Lefter’in ailesi ve sevenleri, Ordinaryüs ile ilgili görüşlerini ve duygularını Kıvanç Özkök ile paylaşacak. 17.15’te başlayacak Eyüp Karadayı’nın hazırladığı Zaman Tüneli isimli programda efsanemiz Lefter tüm yönleriyle ele alınacak. Gece 23.30’daki "Ordinaryüs’ü Anıyoruz" programında, gün boyu yapılan tüm etkinlik ve törenlerden önemli anlar ekranlara gelecek. Ayrıca gün içindeki canlı yayınlar ve haber kuşaklarında da Lefter anma törenleri ve etkinliklerden haberler yer alacak.