Fenerbahce Ulker Arena 2012-2013 Kombine Genel Satislari

29.08.2012

Fenerbahce Ulker Arena 2012-2013 Kombine Genel Satislari

Değerli Üyemiz,

Dünya standartlarında bir salon olarak hayata geçirilmesi için büyük emek verilen Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da geçtiğimiz sezon takımımızın maçlarını büyük bir coşkuyla izledik. 1907 Fenerbahçe Derneği’ne ayrılmış VIP 203-204 bloklarından geçtiğimiz sezon kombine almış üyelerimizin rüçhan hakkı satışları sonrasında 2012-2013 sezonu genel kombine satışları başlıyor.

Bünyesine kattığı dev isimlerle tarihinin en güçlü kadrolarından birine sahip olan takımımız, basketbol otoriteleri tarafından bu sezon Avrupa'nın 1 numaralı ligi olarak lanse edilen ve kıran kırana bir mücadeleye sahne olması beklenen Beko Basketbol Ligi'nin yanı sıra Euroleague'de de Final-Four hedefiyle mücadele edecek. Fenerbahçe Ülker Sports Arena'nın muhteşem atmosferinde takımımızı desteklemek ve basketbol tarihimize altın harflerle yazılmasını umduğumuz 2012-2013 sezonunun canlı tanığı olma fırsatını elde etmek isteyen üyelerimiz ve misafirleri için satışların 10 Eylül 2012 Pazartesi günü başlayacağını bilgilerinize sunarız.

VIP 203-204 blok kombinelerinin satın alma işlemleri Ataşehir’e gitmeden bu satışlar için kurulacak Biletix terminali sayesinde 10 Eylül haftasında Dernek Merkezimizden yapılabilecektir. Satışlar Biletix terminalinde işlemin yapılacağı andaki açık yerler üzerinden online olarak gerçekleştirileceğinden kombine kart almak isteyenlerin Derneğimizle temasa geçerek bilgi almasını rica eder, salonumuzun Fenerbahçemizin şampiyonluğu ile taçlanacağı maçlara ev sahipliği yapmasını dileriz.

Saygılarımızla,

1907 Fenerbahçe Derneği


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIP 203-204 Sezon Fiyatı: 2.500 TL 
(FBSK Kongre Üyelerine %10 İndirim uygulanacaktır.)

(Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası K.Kartlarına 3 taksit imkânı)
 

(Kendine özel VIP fuaye alanı, müsaitlik durumuna göre maç günleri otoparktan yer alma hakkı, diğer etkinliklere öncelikli bilet alım hakkı, VIP girişi kullanım hakkı)