Fenerbahçe Ülker Cagliari Turnuvasi'na Katilacak

13.09.2012

Fenerbahçe Ülker Cagliari Turnuvasi'na Katilacak

Yeni sezon hazırlıklarını İtalya’da yaptığı hazırlık maçlarıyla sürdüren Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, 14-15 Eylül tarihlerinde Cagliari Turnuvası’na katılacak ve 2 hazırlık maçı daha oynayacak.

İtalya’daki ilk hazırlık maçında Virtus Roma’yı 74-82 mağlup eden, ikinci maçında ise Montepaschi Siena’ya 89-61 mağlup olan Fenerbahçe Ülker, hazırlık maçlarına Sardunya Adası’nda katılacağı turnuva ile devam edecek. Siena’dan Floransa’ya geçen ve bugün akşam saatlerinde yapacağı tek antrenmanla günü tamamlayacak olan Fenerbahçe Ülker, ardından Sardunya Adası’na geçecek ve burada Cagliari Turnuvası’na katılacak.

CSKA ile aynı uçakta İstanbul’a dönecekler

Fenerbahçe Ülker Cagliari Turnuvası’nda ilk olarak 14 Eylül Cuma günü TSİ 20.45’te İtalyan takımı Dinamo Sassari ile karşılaşacak. Turnuvadaki ikinci maçında 15 Eylül Cumartesi günü TSİ 17.45’te Rus takımı CSKA Moskova ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe Ülker, aynı gün akşam saatlerinde CSKA Moskova ile birlikte ve aynı özel uçakla Türkiye dönecek. Fenerbahçe Ülker, 16 Eylül Pazar günü, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da, CSKA Moskova ile bu kez Mirsad Türkcan’ın jübile maçı için karşı karşıya gelecek.